Iza Janachowska chwali się wakacjami. Całą uwagę kradnie mały Christopher. Jaki on podobny do ojca milionera

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Iza Janachowska postanowiła podzielić się z fanami pięknymi zdjęciami i relacja wideo z wakacji. Całą uwagę kradnie jej synek.

Izabela Janachowska szturmem podbiła świat show-biznesu. Gdy tylko w 2006 roku pojawiła się w programie Taniec z Gwiazdami, wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Po kilku edycjach było wiadomo, że jest doskonałą trenerką, a później udowodniła, że ma też smykałkę do biznesu.

Gwiazda w 2012 roku postanowiła ruszyć z własną działalnością. Założyła blog Wedding dream o tematyce ślubnej, który szybko zyskał popularność wśród panien młodych. Po kilku latach jest już właścicielką prawdziwego imperium i ekspertką w swojej branży. Wiele par młodych marzy o tym, by to właśnie ona zorganizowała najważniejszy dzień w ich życiu. Iza regularnie też przeprowadza wywiady z najpopularniejszymi gwiazdami, które opowiadają jej o swoich ślubnych sekretach.

Ostatnio wzięła na dywanik Michała Wiśniewskiego, który zdecydowanie miał co zdradzać. Muzyk ma za sobą aż pięć małżeństw, a każdy z jego ślubów był sporym wydarzeniem medialnym.

Izabela Janachowska na wakacjach z rodziną w Dubaju

Iza umiejętnie łączy zawodową karierę z byciem matką i żoną. Specjalistka od ślubów w 2014 roku wyszła za przedsiębiorcę Krzysztofa Jabłońskiego. Para 5 lat później doczekała się swojego pierwszego dziecka. Na świecie pojawił się ich syn Christopher. Chłopiec stał się oczkiem w głowie rodziców, a także zawrócił w głowach fanów.

Iza należy do tych gwiazd, które zdecydowały się pokazywać w social mediach wizerunek swoich dzieci. Maluch jest więc częstym gościem na profilu swojej mamy i zbiera same zachwyty. Niespełna dwulatek szybko stał się małą gwiazdą Instagrama. Wielu dostrzega w nim podobieństwo do ojca-milionera, Krzysztofa Jabłońskiego.

Rodzina w ostatnim czasie postanowiła wybrać się na krótkie wakacje, a kadrami z tropików Iza chętnie chwali się w sieci. Na zdjęciach króluje oczywiście mały Chris, który z dnia na dzień jest coraz bardziej przystojny.

Moim celem numer jeden jest miłość, wsparcie i bycie dla mojego syna.

Wakacyjne kadry szybko skradły serca fanów, którzy nie żałują komplementów pod adresem chłopca.

  • Jaki on jest uroczy.
  • To piękne. Jest Pani wspaniałą mamą.
  • Pani synek jest cudny. Nie mogę się napatrzeć.
  • Cudnie się na Was patrzy. Zdjęcie aż tryska miłością.

Mały Chris na wakacjach z rodzicami bawi się doskonale. Dookoła nie brakuje słońca, plaży i wspaniałych atrakcji. Więcej zdjęć w naszej galerii. Całej rodzinie życzymy udanego urlopu.


Izabela Janachowska - syn Chris

Izabela Janachowska - syn Chris

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska - syn Chris

Izabela Janachowska - syn Chris

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×