Irina Shayk gra na nosie Bradleyowi. Wrzuciła ślubne zdjęcie i zebrała mnóstwo gratulacji

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w zeszłym roku, a żadne z nich, jak do tej pory nie ułożyło sobie życia na nowo. Modelka kilka miesięcy po rozstaniu z ukochanym zszokowała swoich fanów jednym zdjęciem. Czy gratulacje padły za wcześnie?

Irina Shayk to modelka o zniewalającej urodzie. Nic dziwnego, że potrafiła zatrzymać przy sobie największych przystojniaków. Gwiazda przez jakiś czas była związana z Cristiano Ronaldo, para jednak rozstała się. Później serce modelki przez długi czas należało do Bradleya Coopera. Wydawało się, że tworzą duet idealny. Owocem ich miłości jest córeczka Lea, a wszyscy fani tych dwojga czekali, aż zakochani zdecydują się sformalizować tę relację. W zeszłym roku media obiegła szokująca informacja, o tym, że modelka postanowiła odejść od Bradleya.

Wszystko zaczęło się psuć od czasu wielkiego kinowego hitu, w którym główne role zgrali Bradley Cooper i Lady Gaga. Tabloidy bezustannie donosiły, że aktora i piosenkarkę również poza planem filmu Narodziny gwiazdy połączyło żarliwe uczucie. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło, że łączyło ich coś więcej. Niestety wszystkie plotki mocno podsyciło rozstanie aktora z ukochaną, która miała się dowiedzieć o jego rzekomym romansie.

Irina Shayk żartuje z małżeństwa

Żadnemu z mężczyzn nie udało się, jak do tej pory stanąć z Iriną przed ołtarzem. Podczas związku z Bradleyem prasa często donosiła o zaręczynach, a nawet ślubnych planach aktora i modelki. Nie doszły one jednak do skutku. W pierwszym wywiadzie, jakiego Irina udzieliła, po rozstaniu z ojcem swojej córki opowiedziała, że wierzy w małżeństwo i nie jest przeciwna formalizowaniu związku.

W pół roku po rozstaniu z ukochanym na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z przyjaciółką. Irina jest ubrana w białą sukienkę, a jej znajoma w piżamę, przypominającą garnitur.

Nowożeńcy – czytamy pod zdjęciem.

Wielu fanów opacznie zrozumiało żart modelki, a w komentarzach znajdziemy wiele wpisów z gratulacjami. Sympatycy modelki bardzo jej kibicują i cały czas czekają na informację, o tym, że ułożyła swoje życie na nowo. Gratulacje pod tym zdjęciem, okazały się jednak mocno na wyrost.


Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×