Już wiadomo, co Irina Shayk robi w Polsce. Towarzyszy jej niezły przystojniak. To przyjaciel Michele Morrone

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk jest w Warszawie. Światowej sławy modelka została przyłapana w Polsce przez paparazzi, gdy wysiadała z limuzyny pod jednym z luksusowych hoteli. Okazuje się, że będzie kręcić reklamę znanej sieciówki. Na planie wystąpi z niezłym przystojniakiem. 

Irina Shayk to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Karierę w branży zaczynała już jako nastolatka. Pochodząca z Rosji piękność przeprowadziła się najpierw do Paryża, skąd ruszyła na dalszy podbój wybiegów. W Europie zaczęła pracować z największymi markami. Swoje pierwsze kontrakty podpisała między innymi z Intimissimi, czy Victoria’s Secret. Jej kariera od tego czasu nie zwolniła tempa. Cały czas zawiera kolejne kontrakty i swoim wizerunkiem reklamuje najbardziej znane domy mody i marki kosmetyczne czy odzieżowe. Regularnie pojawi się na okładkach kolorowych czasopism, gdzie eksponuje piękne ciało.

Magazyny z całego świata od lat umieszczają ją w czołówce najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet na świecie. Nic więc dziwnego, że zakochał się w niej przystojniak z Hollywood. Przez kilka lat była ona związana a Bradleyem Cooperem, z którym doczekała się córki. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu.

Irina Shayk jest w Polsce. Po co przyleciała do Warszawy?

Światowej sławy modelka została 11 stycznia sfotografowana w Polsce. Paparazzi przyłapali ją wczoraj pod jednym z hoteli w centrum stolicy. Przybyła tam czarną limuzyną i miała maseczkę na twarzy. Modelka w Warszawie zatrzymała się w pięciogwiazdkowym hotelu Raffles Europejskim. Ceny za jedną noc w tym luksusowym miejscu zaczynają się od 1021 złotych za dobę.

Była ukochana Bradleya Coopera wysiadając z limuzyny, trzymała dłoni papierową torbę z logiem marki CCC. Okazuje się, że nie bez powodu. Jak dowiedział się portal Plotek już wkrótce zobaczymy ją w reklamie tej sieciówki.

Irina Shayk przyleciała do naszego kraju, żeby nakręcić reklamę dla CCC. W reklamie obok Iriny pojawi się Hiszpan Jon Kortajarena – informuje portal.

Jon Kortarajena, który wystąpi razem z Iriną w spotach reklamowych polskiej marki, również jest światowej klasy modelem. W swoim portfolio może się pochwalić współpracą z takimi markami jak, chociażby Versace, Giorgio Armani, czy Guess. Jest on też przyjacielem Michela Morrone znanego z 365 dni.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, które paparazzi zdołali zrobić Irinie pod hotelem znajdującym się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, a także fotki partnera, z którym wystąpi w reklamie CCC.


Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×