Irina Shayk pokazała zdjęcie w samej bieliźnie sprzed 15 lat. Tak wyglądała zanim została wielką gwiazdą. Jest ogień!

Irina Shayk - jak wyglądała 15 lat temu?

Irina Shayk - jak wyglądała 15 lat temu?

Irina Shayk na Instagramie pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Już wtedy zachwycała urodą i figurą. Jak bardzo zmieniła się w tym czasie?

Irina Shayk urodziła się w Jemanżelinsku w Rosji. Jej mama pracowała jako nauczycielka muzyki w przedszkolu, a ojciec był górnikiem. Niestety zmarł młodo z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Mimo to jej matka nie poddała się, podjęła dodatkową pracę, dzięki której mogła utrzymać siebie, Irinę i jej starszą siostrę, Tatianę.

Modelka od lat uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie i najbardziej wziętych przedstawicielek branży modowej. O jej względy zabiegali najwięksi przystojniacy – spotykała się z Cristiano Ronaldo, a później stworzyła związek z Bradleyem Cooperem.

Shayk od zawsze była prawdziwą pięknością od której można było oderwać wzroku. Udowodniła to publikując zdjęcie, które zostało wykonane 15 lat temu. Jak wyglądała?

Irina Shayk na archiwalnym zdjęciu

Na Instagramie Iriny pojawiło się zdjęcie sprzed 15 lat. Modelka miała wówczas 20 lat i w zasadzie raczkowała w świecie mody. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że uda jej się wspiąć na sam szczyt popularności. Ona sama z pewnością nie spodziewała się, że będzie chodziła po wybiegach w ubraniach najznamienitszych projektantów.

Modelka rozpoczęła przygodę z branżą dość późno. W 2004 roku wygrała konkurs piękności Miss Czelabińsk. Miejscowe zmagania były dla niej trampoliną, na kolejne szczeble popularności. Profesjonalną karierę rozpoczęła w wieku 19 lat w Paryżu. W maju 2009 roku podpisała kontrakt z agencją IMG, a rok później została ambasadorką Intimissimi. Krótko po tym współpracowała m.in. z Beach BunnyVictoria’s Secret czy Guess.

Shayk od początku miała dużą przewagę nad swoimi konkurentkami. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie tylko to potwierdza. Modelka pozowała na nim w skąpej bieliźnie, która eksponowała jej płaski brzuch. Już jako nastolatka miała piękne, brązowe włosy, duże oczy, zgrabny nos oraz ponętne usta. Z daleka przyciągała wzrok i nie miała sobie równych, nic więc dziwnego, że w tak krótkim czasie zyskała międzynarodową sławę.

Pod zdjęciem w krótkim czasie pojawiło się ponad dwa tysiące komentarzy. Internauci nie szczędzą modelce komplementów. Część z nich nie może uwierzyć w to, że przez lata niemal wcale się nie zmieniła.

  • Żartujesz sobie!
  • Wow, zawsze wyglądałaś zabójczo.
  • Nic się nie zmieniłaś…
  • Wyglądałaś tak samo, jak teraz!
  • Właśnie to nazywam naturalnym pięknem.

Irina skończy w tym roku 35 lat. Trzeba przyznać, że dla tej piękności czas stanął w miejscu już kilka lat temu.


Irina Shayk dodała zdjęcie sprzed 15 lat

Irina Shayk dodała zdjęcie sprzed 15 lat

Irina Shayk dodała zdjęcie sprzed 15 lat

Irina Shayk dodała zdjęcie sprzed 15 lat

Irina Shayk dodała zdjęcie sprzed 15 lat

Irina Shayk dodała zdjęcie sprzed 15 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×