Irina Shayk jednym zdjęciem zdradziła tajemnicę rozstania z Bradleyem Cooperem! Gwiazda baluje z przystojnym szefem znanej marki!

Bradley Cooper i Irina Shayk nie rozstali się?

Bradley Cooper i Irina Shayk nie rozstali się?

Irina Shayk dzięki medialnym doniesieniom o swoim rozstaniu z Bradleyem Cooperem może liczyć na nieprawdopodobny rozgłos medialny. Być może rozpad jej związku to wymysł marketingowy, bowiem szczęśliwa modelka szaleje w ramionach szefa znanej marki.

W ostatnim czasie z czołówek zagranicznych mediów plotkarskich nie schodzi sensacyjna wiadomość o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Para spotykała się od 2015 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córka Lea De Seine. Niestety gwiazdy oraz ich agenci nie odnieśli się do tych sensacji, zatem do końca nie wiadomo o co chodzi. W tak tajemniczych okolicznościach fani Iriny oraz Bradleya zaczęli snuć alternatywne powody zakończenia ich związku. Ich zdaniem Rosjanka nadal jest w związku z amerykańskim amantem, a ich rzekoma separacja to jedynie doskonale ukartowana akcja marketingowa marki Burberry.

Przypomnijmy: Irina Shayk i Bradley Cooper wymyślili rozstanie na potrzeby kampanii reklamowej?! Nowe zdjęcia pary potwierdzają szaloną teorię tabloidu!

Ostatnio te zaskakujące przypuszczenia nasiliły się, bowiem paparazzi przyłapali Bradleya Coopera przed mieszkaniem Iriny. Gwiazdor miał na sobie śliczną koszulkę Burberry. Piękna Irina również nie zapomina o lokowaniu produktu, zatem w trakcie swojej rzekomej wyprowadzki od ukochanego, także była ubrana w ciuchy w charakterystyczną kratę. Obecnie mamy kolejny trop świadczący o spisku marketingowym marki odzieżowej.

Atrakcyjna modelka została przyłapana podczas nocnej zabawy z przyjaciółmi. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że modelka jest w objęciach przystojnego Riccardo Tisci – dyrektora kreatywnego wspomnianej brytyjskiej marki. Parze towarzyszy znana wśród gwiazd Candice Swanepoel, również współpracująca z firmą.

Myślicie, że Irina z Bradleyem nadal są parą, a za ich rozstaniem stoi kontrakt z marką odzieżową opiewający na horrendalną kwotę?

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


Irina Shayk imprezuje z dyrektorem marki Burberry.

Irina Shayk imprezuje z dyrektorem marki Burberry.

Irina Shayk w sukience Burrbery

Irina Shayk w sukience Burrbery

Irina Shayk w sukience Burrbery

Irina Shayk w sukience Burrbery

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×