Irina Shayk wybrała się na randkę podczas pandemii koronawirusa. Gwiazda spotyka się z przystojnym artystą

Irina Shayk na randce (fot. EastNews)

Irina Shayk na randce (fot. EastNews)

Irina Shayk znalazła nową miłość? Zagraniczna prasa opublikowała zdjęcia modelki, które paparazzi zrobili jej w trakcie spaceru z przystojnym mężczyzną. Coś musi być na rzeczy.

34-letniej Irinie Shayk nawet w trakcie pandemii koronawirusa ciężko jest się powstrzymać się od wychodzenia z domu. Modelka w czasie kwarantanny była widziana u boku nowego mężczyzny, który przez amerykańską prasę został okrzyknięty jej nowym partnerem. Prawdopodobnie to jej pierwsza udokumentowana przez paparazzi randka po rozstaniu z Bradleyem Cooperem.

Na początku tego roku piękna Rosjanka potwierdziła plotki o rozstaniu z aktorem. Gwiazda zdobyła się na szczery wywiad dla brytyjskiej edycji magazynu Vogue:

Myślę, że do wszystkich dobrych relacji wnosisz swoje najlepsze i najgorsze strony – taka jest po prostu natura człowieka. (…) Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć idealnej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co ze sobą przeszliśmy.

Irina Shayk i Vito Schnabel są parą? Zdjęcia paparazzi

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, jak para po spacerze na Manhattanie wchodzi razem do mieszkania Vito Schnabela, co jest sprzeczne z wytycznymi dotyczącymi izolacji osób, które nie mieszkają razem.

Duet spacerował w maskach antywirusowych. Irina miała na sobie znany z poprzednich zdjęć płaszcz w turkusowym kolorze, a w ręce trzymała pojemnik z wodą w kartowanie. Gwiazda z uśmiechem na twarzy rozmawiała przez telefon, podczas gdy Vito przeglądał coś w swoim smartfonie.

View this post on Instagram

03/30 – #irinashayk and #vitoschnabel

A post shared by Exclusive Celebrity News (@_mycelebrity) on

Na początku tego miesiąca burmistrz Nowego Jorku – Bill de Blasio, wprowadził pilne ograniczenia dla mieszkańców. Zaapelował, aby pozostawali w domach, w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Wszystkie firmy i lokale, w których gromadzili się ludzie, musiały zostać zamknięte, a zbędne spotkania zostały zakazane.

Nowy Jork stał się epicentrum wybuchu epidemii w USA i przeżywa eksplozję przypadków COVID-19. Szpitale są już przepełnione, a liczba zgonów w tym stanie USA w poniedziałek wynosiła 1218.

Kim jest Vito Schnabel?

Vito Schnabel ma 33 lata. Jest synem znanego reżysera, Juliana Schnabela.

Vito to ceniony mecenas sztuki, który w towarzystwie ma opinię „playboya”. Spotykał się m.in. z Heidi Klum, Demi Moore czy Liv Tyler. Podobno starsze od siebie partnerki uwiódł nie tylko wyglądem, ale także intelektem i osobowością. „Doskonale wie, jak obchodzić się z kobietami” – czytamy na łamach Daily Mail.

Choć Irina i Vito mogą być tylko przyjaciółmi, to pokazali, że są skłonni podjąć duże ryzyko, aby spędzać razem czas w trudnym czasie.


Vito Schnabel, Instagram

Vito Schnabel, Instagram

Vito Schanbel, Instagram

Vito Schanbel, Instagram

Vito Schanbel, Instagram

Vito Schanbel, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×