Bradley Cooper i Irina Shayk na pierwszym wspólnym zdjęciu po rozstaniu! Spotkali się na jednej imprezie

Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócili do siebie? Para pojawiła się razem na salonach. Uczestniczyli w imprezie brytyjskiego Vogue'a. Zapozowali do pierwszego wspólnego zdjęcia po rozstaniu.

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w czerwcu 2019 roku. Owocem ich związku jest córeczka Lea, która przyszła na świat dwa lata temu. I choć wiążące ich uczucie wyglądało na wyjątkowo mocne, to para rozstała się. Oboje poszli swoimi drogami, kontaktując się tylko w sprawie dziecka. Ale modelka bardzo mocno przeżyła to rozstanie.  Teraz przyznaje, że ciężko było jej przejąć opiekę na córką. I choć aktor pomaga jej w wychowywaniu dziewczynki, modelka mówi o sobie, że jest „samotną matką”.

Początkowo za rozpad związku Bradleya i Iriny oskarżano Lady Gagę. Twierdzono, że modelka była zazdrosna o czułości pary aktorów. Ale jak przyznała Lady Gaga w talk show Oprah, cała historia romansu z Bradleyem powstała dla potrzeb marketingu filmu Narodziny gwiazdy i nie miała nic wspólnego z realnym życiem.

Irina Shayk i Bradley Cooper razem na salonach

Podobno podczas filmowej imprezy BAFTA, Bradley i Irina nie spędzili ze sobą zbyt wiele czasu, ale świadkowie donoszą, że patrzyli na siebie z czułością. Nie ma co się dziwić, przecież kiedyś łączyło ich mocne uczucie. Jakby tego było mało, eks-partnerzy, na after party British Vogue’s Fashion and Film Party, zrobili sobie wspólne zdjęcie.

Warto dodać także, że Irina była na okładce najnowszego numeru brytyjskiego Vogue’a, w którym w szczerym wywiadzie, pierwszy raz po rozstaniu z Bradleyem, mówiła o swoim związku z aktorem.

Dwoje wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. My mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co mieliśmy ze sobą. Życie bez B to nowy grunt. Trudno jest znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą. Są dni, kiedy się budzę i mówię: 'O mój boże, nie wiem co robić, rozpadam się' – powiedziała niedawno w wywiadzie dla Vogue.

Myślicie, że Irina i Bradley wrócą jeszcze do siebie? A może już to zrobili?


Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Irina Shayk na British Vogue And Tiffany & Co. Party

Irina Shayk na British Vogue And Tiffany & Co. Party

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×