Irina Shayk otworzyła się w wywiadzie. Pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o relacjach z Bradleyem

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk i Bradley Cooper po rozstaniu wspólnie wychowują córkę. Modelka zdradziła, jakim ojcem jest aktor i jak ich życie, od kiedy nie są razem. Co mówi o swoim dawnym związku?

Irina Shayk i Bradley Cooper stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wydawać by się mogło, że byli duetem idealnym. Zakochani błyszczeli na czerwonych dywanach i branżowych imprezach, a owocem ich wielkiej miłości jest córeczka Lea.

Kolorowa prasa cały czas czekała, aż rodzice dziewczynki zdecydują się sformalizować związek. Ponad rok temu media obiegła szokująca informacja o tym, że modelka zdecydowała się odejść od aktora. Doniesienia o kryzysie w ich związku zbiegły się z premierą wielkiego kinowego hitu – Narodziny gwiazdy. W filmie tym Bradley Cooper zagrał u boku Lady Gagi, a prasa cały czas rozpisywała się o ich romansie. Wokalistkę i jej filmowego partnera gorące uczucie miało połączyć także poza pracą.

Te informacje nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone przez samych zainteresowanych, a Lady Gaga od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Michaelem Polanskym. Bradley i Irina natomiast nie doszli do porozumienia, ale nadal wspólnie wychowują swoją córkę, która za kilka dni będzie obchodziła 4. urodziny.

Irina Shayk zdradziła, jak dzieli się opieka nad dzieckiem z Bradleyem

Kinowy hit, który doczekał się Oscara za najlepszą piosenkę (Shallow) wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera, na zawsze zepsuł to, co łączyło aktora z matką jego córki. Fani aktora i światowej sławy modelki cały czas liczą na to, że tych dwoje do siebie wróci. Według ich sympatyków stanowili jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Czas mija, paparazzi publikują kolejne zdjęcie, na których możemy zobaczyć ich razem z córką, ale nie zanosi się na to, by ich uczucie dało się odbudować.

Irina została gwiazdą najnowszego wydania amerykańskiej edycji magazynu ELLE. Udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym zdradziła, jak ona i Bradley dzielą się opieką nad córeczką, od kiedy się rozstali. Zazwyczaj nie jest chętna do takich zwierzeń.

Nigdy nie rozumiałam terminu współrodzicielstwo. Kiedy jestem z Leą, jestem w 100% matką, a kiedy ona jest z tatą, on jest w 100% jej tatą. Współrodzicielstwo to rodzicielstwo. Bradley jest najbardziej niesamowitym tatą –mówi Irina w wywiadzie.

Gwiazda niechętnie jednak rozmawia o swoim byłym związku. Nadal nie chce zdradzić, dlaczego tak naprawdę rozstała się z aktorem. Jest to dla niej bardzo intymna sprawa:

Mój dawny związek to coś, co należy do mnie i jest prywatne. To jest część mojego życia, którą nie chcę się dzielić.

Była ukochana Bradleya Coopera, zdradziła, że nie śledzi tego, co pisze o niej kolorowa prasa. Nie ma czasu czytać artykułów na swój temat i dementować plotek. Jest skupiona na wychowaniu córki:

Nie czytam, co tam jest. Szczerze mówiąc, jestem zbyt zajęta wychowywaniem dziecka. Jeśli chcą pisać artykuły o mnie, to wykonują swoją pracę. Ja koncentruję się na swoim życiu i moich przyjaciołach. Reszta to tylko hałas – wyjaśniła.

W styczniu tego roku źródło magazynu ET potwierdziło słowa Iriny. Mimo że modelka i aktor nie są już razem, to wspaniale opiekują się Leą i nie ma między nimi żadnych konfliktów na tym polu.

Ich rutyna i harmonogram współrodziców przebiegają bezproblemowo. Szanują się nawzajem. Oboje chcą tego, co najlepsze dla Lei, więc łatwo jest im pod tym względem być zespołem – zdradził informator ET.

Fani Iriny i Bradleya cały czas mają nadzieję, że jednak uda im się dogadać. Ostatnio jeden z tabloidów donosił nawet, że planują kolejne dziecko.


Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą w parku

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą w parku

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Komentarze

  • Gunwo pisze:

    Wcale nie „pierwszy raz się otworzyła”. Widzę research u was słabizna, leży i kwiczy. Przypomnę, znajcie moją łaskę: https://www.vogue.co.uk/news/article/irina-shayk-on-relationships-motherhood-gender

  • ala pisze:

    myslę, że ona go cały czas kocha ale jest dumna ,a on nie umiał docenić tego co miał.
    Zost anie sam a lata lecą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×