Córka Małgorzaty Pieńkowskiej zadebiutuje na dużym ekranie. Z taką urodą ma szansę zostać nową naczelną seksbombą polskiego kina

Małgorzata Pieńkowska

Małgorzata Pieńkowska

Ina Sobala zagra w komedii romantycznej. Córka gwiazdy M jak miłość zadebiutuje obok Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Wiemy, w kogo się wcieli i kiedy premiera.

Małgorzata Pieńkowska od ponad dwóch dekad wciela się w postać Marysi w serialu M jak miłość. Aktorka skupia się głównie na grze w teatrze. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról. Znalazła również czas na założenie rodziny. W 1991 roku urodziła córkę, Inę. Była wtedy związana aktem małżeńskim z aktorem Jackiem Sobalą. Niestety w 2005 roku wzięli rozwód.

Córka aktorskiej pary poszła w ślady rodziców. Ina ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Spotkała się już na planie ze swoją mamą, ponieważ przez pewien czas także grała w serialu M jak miłość. Szybko jednak rezygnowała:

Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial M jak miłość. (…) Nie chciałabym z nikim się zegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie…. może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce – poinformowała na Instagramie.

Ina Sobala zagra z Kożuchowską i Karolakiem

Aktorce opłaciło się odejście z tasiemca, ponieważ otrzymała kilka ról m.in. w serialach: Żmijowisko czy 39 i pół tygodnia. Zdradziła, czy jej mama wywierała na nią wpływ, jeśli chodzi o zawód:

Moja mama w żadnym stopniu nie pchała mnie do zawodu. Jako nastolatka chodziłam na basen i tenisa, bo kochałam sport. Długo sądziłam, że właśnie z nim zwiążę swoją przyszłość. Mama nie zabierała mnie na plany seriali, a gdy pojawiały się propozycje, bym gdzieś zagrała, to pukała się w głowię i odmawiała. Bardzo pilnowała, bym mogła sama odnaleźć swoją drogę i nie czuła się do niczego zmuszana – bym miała wybór i swój odrębny świat, w którym będę Iną, a nie córką Małgorzaty Pieńkowskiej. Może właśnie dzięki temu, gdy w końcu zapisałam się do kółka teatralnego, to mama dowiedziała się o tym dopiero po roku. Po prostu któregoś dnia zaprosiłam ją na mój spektakl. Myślała, że żartuję – wspomina.

Okazuje się, że kariera 30-latki prężnie się rozwija. Gwiazda została zaangażowana do dużej roli w nowej komedii romantycznej. W filmie To musi być miłość, zagrała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Tomasza Karolaka:

Czułam się z nimi bardzo swobodnie, ponieważ są to nie tylko wspaniali aktorzy, ale również bardzo serdeczni i ciepli ludzie. Dużo się śmialiśmy i rozmawialiśmy między ujęciami, czasem trudno było nas uspokoić. Cieszę się, że swój debiut na dużym ekranie mogłam przeżyć właśnie z nimi – opowiada o pracy na planie.

„To musi być miłość”. Premiera

Ina Sobala wcieli się w rolę samotnej influencerki, dla której liczy się wyłącznie kariera na Instagramie. Działalność internetowa na tyle ją pochłonie, że nie zauważy zainteresowania ze strony mężczyzny, w którego wciela się Mateusz Rusin.

Świąteczna komedia romantyczna trafi do kin już 5 listopada. Wybierzecie się?


Ina Sobala

Ina Sobala

Ina Sobala na planie filmu

Ina Sobala na planie filmu "To musi być miłość"

To musi być miłość - plakat filmowy

To musi być miłość - plakat filmowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×