Dorota Szelągowska chwali się wysokimi zarobkami: „Nie wszyscy mają tyle szczęścia”. Nawiązała też do wyglądu

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o pracy i zarobkach. Zdradziła też, dlaczego stara się promować naturalny wygląd.

Dorota Szelągowska jest cenioną dekoratorką wnętrz. Programy, które prowadzi, niemal natychmiast stają się telewizyjnymi hitami. Chociaż przygodę ze szklanym ekranem rozpoczęła w 1998 roku, popularność zdobyła kilkanaście lat później. W 2014 roku zaczęła prowadzić autorski format Dorota Was urządzi w TVN Style. Aranżowała też przestrzenie w Polowaniu na kuchnie i Polowaniu na mieszkanie.

Dorota Szelągowska o pracy i zarobkach. Co zdradziła?

Szelągowska przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie spore grono fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą nie tylko jej zawodowe projekty, ale także życie prywatne. By być z nimi w stałym kontakcie, gwiazda prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści.

Co jakiś czas udziela wywiadów. Niedawno zgodziła się porozmawiać z magazynem Wysokie Obcasy Praca. Opowiedziała m.in. o swojej karierze. Zdradziła, że zdarza się, iż spędza na planie od 18 do 20 godzin w ciągu doby. Stara się nie narzekać, bo wie, że jest za to odpowiednio wynagradzana:

Nie wszyscy mają tyle szczęścia. A ja mówię, że to lubię i że dużo zarabiam.

Ile zarabia Szelągowska? Według ustaleń Super Expressu może to być nawet 40 tysięcy złotych miesięcznie za pracę w telewizji plus zysk z Instagrama. Szacuje się, że za jeden post sponsorowany gwiazda kasuje między 8 a 15 tysięcy złotych.

Dorota Szelągowska o naturalnym wyglądzie

W tej samej rozmowie nawiązała do urody. Podkreśliła, że waży więcej, niż by chciała i zdarza się, że na to narzeka. Woli siebie jednak taką niż w pełnym retuszu:

Co do urody – cała jestem poorana rozstępami. Ważę więcej, niż bym chciała. I zdarza mi się narzekać, ale wolę żyć naprawdę niż w sposób wyretuszowany.

Dodała, że aktualnie w pełni siebie zaakceptowała. Dlatego nie wstydzi się m.in. pozować bez makijażu:

Przy sesji, która towarzyszy naszej rozmowie, poprosiłam o nieretuszowanie zdjęć oraz umieszczenie zdjęcia po zmyciu makijażu. Trzeba walczyć o prawdę w każdej dziedzinie. I nie chodzi o „promocję brzydoty”. Naprawdę bardziej podobam się sobie w wersji szczuplejszej o 15 kg, ale i wtedy, i teraz tak samo kocham moje ciało. Nie ma żadnej sprzeczności pomiędzy ciałopozytywnością a chęcią zmiany. Teraz wyglądam tak, mam nadzieję, że uda mi się schudnąć, ale jeśli nie, to też będzie OK.

Dekoratorka wnętrz namawia do tego, by być dla siebie dobrym i zaakceptować się nawet w nie najlepszym wydaniu.

Zobacz też: Grochola komentuje trzeci rozwód Szelągowskiej. Odpowiedziała na pytanie, co poszło nie tak


Dorota Szelągowska rozwiodła się

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska wie, co będzie robić na emeryturze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×