Brat Małgorzaty Rozenek pokazał dzieci. Ma dwie piękne córki i nastoletniego syna. Poznajcie Ninę, Elisabeth i Yanna

Misha Kostrzewski pokazał dzieci

Misha Kostrzewski pokazał dzieci

Ile dzieci ma Misha Kostrzewski? Brat Małgorzaty Rozenek pokazał córki i syna. Z całą trójką zapozował do wspólnego selfie. Zobaczcie, jaka piękna gromadka.

Misha Kostrzewski tej jesieni zadebiutuje na telewizyjnych ekranach. Brat Małgorzaty Rozenek otrzymał posadę jurora w powracającym na antenę programie You Can Dance. Tym razem popularny taneczny format będzie emitowany w TVP. Wcześniej przez kilka lat należał do stacji TVN.

Nadawca publiczny wprowadził w formacie spore zmiany. Zaskoczył nie tylko inną nazwą – YCD. Nowa generacja, ale także zasadami. Najnowsza edycja skierowana jest do najmłodszych. Na castingach mogły pojawić się dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

Oprócz Mishy w jury zasiada także Agustin Egurrola, który jest doskonale znany widzom z poprzednich edycji show. Od niedawna choreograf jest związany z TVP. Za jurorskim stołem męskiej reprezentacji towarzyszyć będzie Klaudia Antos, która współpracowała z samą Jennifer Lopez.

Ile dzieci ma Misha Kostrzewski?

Misha tuż po ukończeniu szkoły baletowej wyjechał z Polski, by robić zagraniczną karierę. Osiedlił się na stałe we Francji. Tam najpierw tańczył przez 5 lat w Less Ballets de Monte Carlo, a później przez 17 był pierwszym solistą w operze w Lyonie. Po zakończeniu czynnej kariery został wykładowcą. Uczy tańca klasycznego i nowoczesnego w szkole w Szwajcarii. Teraz sprawdzi się w roli jurora tanecznego show dla dzieci, w której zapewne świetnie się odnajduje, ponieważ sam wychowuje sporą gromadkę.

Kariera długo szła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym Mishy. Przez 20 lat był mężem Kseni. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a para postanowiła się rozstać. Doczekali się jednak trojga dzieci. Dzielą się opieką nad córkami: Niną i Elisabeth oraz synem Yannem. Brat Małgosi Rozenek po przeprowadzce do Polski stał się bardzo aktywny w sieci. Ostatnio pokazał na Instagramie swoje pociechy, które postanowiły go odwiedzić.

A ja cały czas kocham moje dzieci. Program poczeka

Dzieci nowego jurora You Can Dance nie są już malutkimi brzdącami. To trójka nastolatków, którzy nie podzielają tanecznej pasji swojego taty:

Wiedzą, że kariera tancerza oznacza rozłąkę z rodziną. Kostrzewski już raz coś takiego przeżył. Podobną historię ma jego żona. Oboje wiedzą, czym jest tęsknota za krajem – cytuje wypowiedź jego znajomego magazyn Party.

Najstarsza z córek, czyli Nina, także prowadzi konto na Instagramie. Dziewczyna regularnie publikuje nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć, że spojrzenie i błękitny kolor oczu zdecydowanie odziedziczyła po tacie.

Spoglądamy też na syna tancerza, czyli Yanna. Chłopak to dosłownie skóra zdjęta z ojca.

Zobaczcie dzieci Mishy Kostrzewskiego. Piękne!


Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×