Harry Potter bierze ślub!!

Zakochany aktor jest pewien swojej decyzji

O rany, rany! My tu o rozwodzie Angeliny, problemach Kim i nudnościach Beyonce, a tymczasem idol milionów w wielkiej tajemnicy oświadczył się swojej wieloletniej dziewczynie! Daniel Radcliffe, którego wszyscy kojarzymy jako Harry’ego Pottera od kilku lat jest w cichym związku z aktorką Erin Darke. Para żyje sobie z dala od blasku fleszy, jak to opisują znajomi Daniela „żyją normalnym życiem normalnej pary w mieszkaniu na Manhattanie”. Erin była dla Daniela wielkim oparciem, kiedy borykał się ze swoimi problemami alkoholowymi podczas zdjęć do późniejszych części Harry’ego Pottera.

No generalnie są razem długo, są zakochani, sporo razem przeszli i zdecydowali się na kolejny krok! Jak donosi nieprzytomny ze szczęścia Gossip&TheStars młody aktor poprosił swoją dziewczynę o rękę i teraz są na etapie wybierania pierścionka! 

Ostatnio Daniel zabrał Erin na zakupy do jubilera i nie żałował pieniędzy. Od jakiegoś czasu już rozmawiali o małżeństwie i on nie zamierza oszczędzać na niczym.

No to są piękne wieści, wspaniale jak ludzie się kochają, wspaniale jak biorą śluby i wspaniale, że Daniel trafił na dziewczynę, która go tak kocha i wspiera, gratulacje you guys!

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×