Halloween 2020. Polskie gwiazdy zaszalały z przebraniami. Zając, Wojewódzki, Rozenek

Halloween 2020

Halloween 2020

Halloween 2020: polskie gwiazdy jak co roku, mimo wszystko, nie zawiodły ze stylizacjami w ten szczególnie ulubiony przez dzieci dzień: Małgorzata Rozenek, Aneta Zając, Kuba Wojewódzki, Julia Wieniawa. Jak się przebrali?

Halloween, to jedno z najbardziej lubianych świąt na świecie, które jest popularne zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Przebieranki, straszne dekoracje, upiorne przekąski, a przede wszystkim oswajanie strachów. Amerykanie uwielbiają przebierać się w kostiumy, które są często prawdziwym festiwalem kreatywności, a gwiazdy z całego świata starają się zadziwić swoimi przebraniami. Nie inaczej jest w Polsce.

Tegoroczne świętowanie jest bardzo skromne i przebiega w cieniu pandemii koronawirusa. Nie odbędą się przyjęcia, prywatki, spotkania w licznym gronie przyjaciół. Mimo wszystko ludzie pragną rozrywki, więc znalazły się znane osoby, które przebrały się i w ty szczególnym 2020 roku.

Polskie gwiazdy świętują Halloween 2020

Halloween ma sporo entuzjastów. Sympatycy tego święta w wymyślnych strojach fotografują się i wstawiają posty. Ten rok jest szczególny. Strajk Kobiet, pandemia…

Małgorzata Rozenek przebrała rodzinę w stroje inspirowane powieścią Margaret Atwood Opowieść Podręcznej. Zamieściła też zaangażowany post. Pisaliśmy o tym tutaj.

Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Halloween 2020 – Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Aneta Zając postanowiła nastraszyć swoim postem. Zdradziła, że bawi się, ale w bardzo ograniczonym towarzystwie – swoich synów.

Cukierek albo psikus, dziś po domach nie chodzimy, tylko na bardzo kameralnej imprezce się bawimy #trickortreat #fun #halloween #party

Halloween 2020 - Aneta Zając

Halloween 2020 – Aneta Zając

Kuba Wojewódzki swoim strojem pokazał, że ma figurę godną modelki. Dał też do zrozumienia, co myśli o obecnej sytuacji.

W tym roku na #halloween przebrałem się za Igranie z ogniem – napisał.

Halloween 2020 - Kuba Wojewódzki

Halloween 2020 – Kuba Wojewódzki

Jednak naszym faworytem jest Ola Nowak. Ona w tym roku naprawdę zaimponowała swoim przebraniem. Wygląda jak najprawdziwsza królowa wampirów.

Halloween 2020 - Ola Nowak

Halloween 2020 – Ola Nowak

Oprócz wyżej wymienionych gwiazd mamy też zdjęcia z Halloween innych znanych osób. Fotografiami pochwalili się: Maciej Dowbor, Kasia Dąbrowska, Julia Wieniawa, Magda Lubacz, Marcin Prokop, Maja Rutkowski, Popek, Kasia Warnke, Magda Pieczonka, Leszek Stanek, Sylwester Wilk, Aldona Wleklak, Daria Ładocha, Jessica Ziołek, Kamila Warzecha. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Halloween 2020 - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Halloween 2020 - Aneta Zając

Halloween 2020 - Aneta Zając

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×