Gwiazdy zapłaciły za wyjście Michela Morana z aresztu! Kto pomógł kucharzowi?

Michel Moran aresztowany za alimenty

Michel Moran aresztowany za alimenty

Gwiazdy zrzuciły się aby wykupić Michela Morana z aresztu

Wczoraj media zelektryzowała informacja o tym, że Michel Moran przed laty trafił do aresztu za niepłacenie alimentów. Spędził tam prawie trzy miesiące. Sam tłumaczy, że alimentów nie płacił celowo:

To był 2003 rok. Moje drogi z ówczesną żoną się rozeszły. Niestety, mimo wyroku sądowego i zgody na widzenia z synem, mój kontakt z dzieckiem został mocno ograniczony, bo przebywałem za granicą. Syn był najważniejszy.By wywrzeć presję i zmusić byłą żonę, aby umożliwiła mi kontakt z synem, przestałem płacić alimenty. To była ostatnia deska ratunku. Byłem zdesperowany. Była żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam – czytamy w SuperExpressie.

Kucharz nie stawiał się na rozprawach sądowych, bo zwyczajnie o nich nie wiedział. Sąd wydał europejski nakaz aresztowania. Przy przekraczaniu granicy niemiecko-polskiej został zatrzymany i trafił do aresztu. Zarówno jemu, jak i jego aktualnej żonie zależało na jak najszybszej deportacji do Francji. W pomoc zaangażował się m.in. Jacek Cygan.

Dostałem dużo pomocy z każdej strony, wiele osób o mnie walczyło. Sędzia nie chciał zgodzić się na kaucję, chociaż wcześniej sam zaproponował kwotę 50 tys. złotych. Żona tyle przyniosła i sąd to odrzucił. Każdy chciał nam pomóc, pracodawca, przyjaciele, żona Halina poruszyła niebo i ziemię – wyznał w dzienniku

Ostatecznie na deportację czekał 2,5 miesiąca. Zazwyczaj trwa to od sześciu miesięcy do nawet roku. Zapłacił zaległe alimenty, a dwa lata później syn zamieszkał z nim w Polsce. Lubimy takie happy endy!

Zobacz także: Szok! Wyszły na jaw problemy Michela Morana z prawem! Był aresztowany!

Michel Moran

Gwiazdy zrzuciły się aby wykupić Michela Moran z aresztu

fot. AKPA

Jacek Cygan zaangażował się w pomoc dla Michela Morana


Michel Moran

Michel Moran

Michel Moran, MasterChef 2016

Michel Moran, MasterChef 2016

Michel Moran w 2254 odcinku

Michel Moran w 2254 odcinku "Na Wspólnej", fot: x-news

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×