Gwiazdy świętują Międzynarodowy Dzień Psa i dzielą się w sieci zdjęciami. Niektóre czworonogi to prawdziwe słodziaki

Dzień Psa

Dzień Psa

Gwiazdy świętują Międzynarodowy Dzień Psa. Instagram zalała fala zdjęć, na których pokazują się z ukochanymi pupilami. Zobaczcie, kto rozpieszcza swojego futrzaka najbardziej.

Polskie gwiazdy są bardzo aktywnymi użytkownikami social mediów. Wiele z nich podczas pandemii i trwającego lockdownu jeszcze bardziej przekonała się do Instagrama. Stało się to bowiem jedynie miejsce, dzięki któremu mogli utrzymać stały kontakt z fanami. Chociaż show-biznes na długo stanął w miejscu, to internauci doskonale wiedzieli, co dzieje się w życiu ich ulubieńców. Gwiazdy dzieliły się głównie zdjęciami z domowego zacisza, na których mogliśmy podglądać, jak mieszkają.

Nie brakowało też rodzinnych kadrów, a znani i lubiani pozowali ze wszystkimi domownikami. Wielu z nim czas izolacji zdecydowanie umilały czworonogi. Pomimo napiętego grafiku znajdują oni bowiem czas na opiekę na psiakami. 1 lipca obchodzony jest Dzień Psa, a co za tym idzie, do sieci trafiają zdjęcia z pupilami. Sprawdziliśmy, jak gwiazdy świętują ten dzień.

Gwiazdy razem z pupilami świętują Dzień Psa

Dawid Woliński jest znanym miłośnikiem psów. Projektant i juror programu Top Model często publikuje w sieci zdjęcia swoich dwóch psiaków rasy Yorkshire terrier. Wiadomo, że maluchy wiodą u boku swojego pana iście królewskie życie. Śpią w łóżku i często zajmują tam wręcz honorowe miejsce. Ich zdjęcia nie mogło więc zabraknąć na profilu gwiazdy podczas obchodzonego dzisiaj święta.

Dawid Woliński Dzień Psa 2021

Dawid Woliński Dzień Psa 2021

Pascal Brodnicki również postanowił pochwalić się w sieci zdjęciem swojego czworonoga. Widzimy na nim, że łaciaty kundelek z wielką gracją zajął miejsce na kolorowym fotelu. Zdjęcie, które trafiło do sieci, naprawdę rozbawiło fanów. Zachwycają się oni nie tylko umaszczeniem czworonoga, ale także jego nonszalancką pozą.

Pascal Brodnicki Dzień Psa 2021

Pascal Brodnicki Dzień Psa 2021

Kadr z pisakiem opublikowała w sieci także Paulina Holtz. Aktorka znana z serialu Klan również nie wyobraża sobie życia bez psa. W Międzynarodowym Dniu Psa nie mogło zabraknąć zatem zdjęcia, na którym tuli ukochanego czworonoga.

Paulina Holtz Dzień Psa 2021

Paulina Holtz Dzień Psa 2021

Justyna Kowalczyk, która spodziewa się pierwszego dziecka, zaapelowała natomiast do fanów, o to by nosili ukochane psy na rękach. Jak widać, sama też to robi ze swoim futrzakiem, który jest przez nią rozpieszczany do granic możliwości.

Justyna Kowalczyk Dzień Psa 2021

Justyna Kowalczyk Dzień Psa 2021

Zdjęcia swoich psów w tym dniu podzielili się także: Kinga Rusin, Paulina Chylewska, Kasia Sokołowska, Weronika Rosati, Agnieszka Pilaszewska, Małgorzata Pieńkowska, Agnieszka Sienkiewicz.


Kasia Sokołowska Dzień Psa 2021

Kasia Sokołowska Dzień Psa 2021

Małgorzata Pieńkowska Dzień Psa 2021

Małgorzata Pieńkowska Dzień Psa 2021

Weronika Rosati Dzień Psa 2021

Weronika Rosati Dzień Psa 2021

Komentarze

  • Koty są najlepsze pisze:

    Pfeeeeee, koty są o niebo fajniejsze, inteligentniejsze i lepsze do życia z człowiekiem, niż psy. Koty nie rzucają się jak durnowate na ogrodzenie i nie ujadają za każdym przechodniem i nie jedzą kup. Burek to imię dla psa. O czymś to świadczy…

  • Gość pisze:

    Taki lajf jaki własciciel takie zwierze czasami katastrofa nawet jesli nie pogadasz ale zawsze moźna zmienic samolot tylko po co wsiadac jak moźna sie opalać lepiej leźec niz marnowac czas project menagement i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×