Gwiazdy po kwarantannie spotkały się na VIP Cross. Przemysław Saleta, Mateusz Banasiak, Karol Strasburger…

Vip Cross 2020

Vip Cross 2020

Gwiazdy po miesiącach przymusowego lockdownu nareszcie mogły spotkać się na zaplanowanej imprezie. Kogo mogliśmy spotkać na VIP Cross?

Czas na kwarantannie domowej może się dłużyc. Szczególnie w przypadku gwiazd, kiedy to są zmuszone porzucić swoją pracę i aktywności i zamknąć się w odosobnieniu. Nic więc dziwnego, że kiedy w końcu ogłoszono koniec zamknięcia i zaczęto organizować imprezy plenerowe, pojawiło się na nich mnóstwo znanych osób z show-biznesu. W końcu imprezy i spotkania to ich żywioł.

Gwiazdy na VIP Cross. Kto się pojawił?

Już po raz trzynasty znane osoby ze świata filmu, telewizji oraz muzyki zmierzyły się w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi w Budach Józefowskich pod Grodziskiem Mazowieckim. Impreza VIP Cross to nie tylko zabawa i adrenalina, ale również szczytny cel.

Nie były to zwykłe wyścigi na czas, lecz walka na punkty. Celebryci byli punktowani za prawidłowe pokonanie każdej przeszkody. Jednak w można było zdobyć także punkty ujemne. Na przykład za ugrzęźnięcie w błocie, czy konieczność użycia wyciągarki. Celem tej imprezy była promocja sportu motorowego uprawianego w przeznaczonym do tego miejscu. Organizatorzy w ten sposób chcą zakomunikować, jak ważne jest poruszanie się po off-roadowym torze, zamiast niszczenia lasów.

Gwiazdy, które pojawiły się na wydarzeniu to m.in. Edyta Herbuś, Tomasz Oświęciński, czyli ubiegłoroczni zwycięzcy. Oprócz nich na torze zobaczyliśmy także Karola Strasburgera, Małgorzatę Potocką, Michała Mikołajczyka, Agatę Załęcką, Karolinę Pilarczyk, Adama Kraśko, Przemysława Saletę, Elizę Gwiazdę, Ewelinę Ruckaber, Mateusza Banasiuka, Stanisława Banasiuka, Jakuba Kwiatkowskiego.

Wszyscy obecni byli w bardzo dobrym humorze i świetnej formie. Panie zachwycały urodą, a panowie zwinnością w jeździe. Rywalizacja była ostra i zacięta, jednak przede wszystkim postawiono na dobrą zabawę.

 


Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Ewelina Ruckgaber

Ewelina Ruckgaber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×