Gwiazdy na świątecznej imprezie u Przetakiewicz i Rooyensa: Lewandowscy, Woźniak-Starak, Woliński

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Gwiazdy na świątecznej imprezie u Joanny Przetakiewicz: Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Dawid Woliński. Zdjęcia.

Joanna Przetkiewicz wcale nie ukrywa, że kocha życie towarzyskie. Tradycją stało się dla niej organizowanie wieczerzy wigilijnej. Naszej reporterce zdradziła, jak zabierze się do tego w drugim roku pandemii, żeby wszyscy przybyli byli bezpieczni. Po pierwsze gotowaniem zajęła się jej mama.

Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia.

Przy wigilijnym stole zabrakło niestety syna Joanny, 30-letniego Filipa, który w tym czasie był na drugim końcu świata:

Filip, który mieszka w Stanach, jest w tej chwili w Indiach. Rozwija swoją firmę, byłam z nim niedawno w Portugalii, był ze mną w Londynie, ale niestety świąt razem nie spędzimy. Spędzimy je w zdecydowanie mniejszym gronie, ale z drugiej strony 22 grudnia, 2 dni przed prawdziwą Wigilią, robię Wigilię dla przyjaciół.

Przetakiewicz zadbała o odpowiednią ochronę dla uczestników kolacji:

Długo się zastanawiałam, czy tego nie odwołać, ale robię to w najbezpieczniejszy sposób, mianowicie taki, że każdy gość, który przychodzi na taką Wigilię, będzie miał przed wejściem przeprowadzony test na COVID w specjalnym, przeznaczonym do tego pomieszczeniu. To będzie całkowicie dla wszystkich bezpieczne. Zbieram najbliższych przyjaciół, moich synów i ich przyjaciół i robię taką gwiazdkę z Mikołajem.

25 grudnia na Instagramie Joanny Przetakiewicz wylądowały zdjęcia z przyjęcia świątecznego. Kto się pojawił?

Gwiazdy na świąteczne imprezie u Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz podzieliła się w sieci zdjęciami ze świątecznego przyjęcia. Nie ukrywała w poście, że kocha spotkania z przyjaciółmi.

Najlepsze życie to życie towarzyskie. Kocham. Z tego powodu mogę zarwać niejedną noc, tańczyć na stole, planować i organizować wszystko tygodniami. Mieć wspaniałych ludzi wokół siebie to jest wielkie SZCZĘŚCIE. Nie wyobrażam sobie bez Was życia. Dziękuję za nasze wszystkie wspólne chwile, za czas razem. Jesteście najlepsi – zaczęła wpis.

Następnie podkreśliła, że impreza była bardzo udana i podziękowała gościom za przybycie.

Nasze JRR CHRISTMAS PARTY to był szał i obłęd. Ugoszczenie Was wszystkich to wymarzony prezent na święta. W końcu mogliśmy nacieszyć się sobą. Takich okazji jest coraz mniej, a tęsknimy za tym za luzem, zabawą, rozmową.
Dziękuję, że byliście.

Na koniec, żeby uprzedzić zaniepokojonych internautów, poinformowała, że goście zostali poddani badaniom na obecność koronawirusa.

PS Przed naszą towarzyską wigilią wszyscy goście zostali na miejscu poddani testom na COVID dla bezpieczeństwa i komfortu wspólnego świętowania.

Wśród gości wypatrzyliśmy między innymi Anię i Roberta Lewandowskich, Agnieszkę Woźniak-Stark i Dawida Wolińskiego. Zajrzycie do naszej galerii. Autorem zdjęć jest AleksanderAs.pl.


Anna i Robert Lewandowscy - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Anna i Robert Lewandowscy - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Agnieszka Woźniak-Starak - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Agnieszka Woźniak-Starak - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×