Gwiazdy na pokazie Deni Cler: Karolina Szostak, Joanna Racewicz, Agnieszka Sienkiewicz

Gwiazdy - pokaz mody Deni Cler

Gwiazdy - pokaz mody Deni Cler

Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Więdłocha, Karolina Szostak, Grażyna Szapołowska i inne gwiazdy na pokazie kolekcji Deni Cler wiosna/lato 2022.

Z uwagi na to, że dwa lata temu na świecie wybuchła pandemia koronawirusa, przez długi czas nie odbywały się eventy, na których chętnie pojawiały się gwiazdy. Gdy tylko sytuacja nieco się ustabilizowała, organizatorzy zaczęli rozsyłać im zaproszenia na premiery filmowe, teatralne oraz pokazy mody. Na wszystkich pojawiają się przedstawiciele show-biznesu doskonale znani ze szklanego ekranu oraz pierwszych stron gazet.

W piątkowe popołudnie odbył się pokaz znanej marki, która zaprezentowała kolekcję wiosna/lato 2022. Na liście gości nie zabrakło znanych nazwisk. Zobaczcie ich stylizacje.

Gwiazdy na pokazie mody: Szostak, Racewicz, Sienkiewicz, Sykut-Jeżyna

Na pokaz tłumnie przybyły gwiazdy, które chętnie pozowały na ściance. Wśród nich nie mogło zabraknąć Joanny Racewicz, która w iście wiosennej kreacji zarażała pozytywną energią. Dziennikarka narzuciła na ramiona żółty płaszcz, pod którym skrywał się czerwony garnitur. Stylizację dopełniała koszula w kolorowe grochy.

Niezwykle efektownie prezentowała się także Karolina Szostak, która również postawiła na żywe kolory. Włożyła oversizeową, różową marynarkę uszytą z satyny lub jedwabiu oraz spodnie w tym samym kolorze. Kreację dopełniła efektownymi szpilkami z odkrytymi palcami i dekoracyjną kokardą oraz niewielką torebką w tym samym kolorze. Włosy rozpuściła, a grzywkę zaczesała do góry. Uwagę przyciąga także piękny naszyjnik wysadzany kamykami, który podkreślał jej dekolt.

Nie sposób przejść obojętnie obok kreacji Ewy Gawyrluk. Aktorka, która pod koniec 2021 roku ogłosiła, że rozstała się z mężemWaldemarem Błaszczykiem, wprost olśniewała urodą. Włożyła czarną koszulę, którą zostawiła z obcisłą spódnicą z głębokim rozporkiem obszytym na brzegach złotymi liśćmi. Na szyi przewiązała chustkę w tym samym kolorze. Rozpuściła włosy, a grzywkę delikatnie uniosła. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy.

Na pokazie mody pojawiły się także: Agnieszka Więdłocha, Grażyna Szapołowska, Grażyna Wolszczak, Marta Kielczyk, Karolina Pilarczyk, Dorota Williams, Paulina Sykut-Jeżyna, Lidia Popiel, Beata Ścibakówna, Monika Gąsiorek-Mosiołek, Sylwia Peretti, Agnieszka Sienkiewicz, Dorota Miśkiewicz, Sandra Hajduk-Popińska oraz producent i reżyser pokazów mody Maciej Majzner.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Paulina Sykut-Jeżyna - pokaz mody Deni Cler

Paulina Sykut-Jeżyna - pokaz mody Deni Cler

Paulina Sykut-Jeżyna - pokaz mody Deni Cler

Paulina Sykut-Jeżyna - pokaz mody Deni Cler

Agnieszka Więdłocha - pokaz mody Deni Cler

Agnieszka Więdłocha - pokaz mody Deni Cler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×