Gwiazdy spędziły niedzielę na salonach: Marcela Leszczak, Dawid Woliński, Karolina Chapko, Magda Welc

Gwiazdy na salonach

Gwiazdy na salonach

Gwiazdy w niedzielny wieczór wybrały się do Fabryki Norblina w Warszawie, by podziwiać efektowne widowisko. Marcela Leszczak, Karolina Chapko... Kto jeszcze pozował na ściance?

W niedzielę 20 lutego w Fabryce Norblina w Warszawie odbyło się pierwsze widowisko z cyklu Hedonist – Variété Show. Organizatorami wydarzenia były Fundacja Fabryki Norblina oraz Kolektyw Inicjatyw Nowo Cyrkowych. Spektakl cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ podczas niego można było przyglądać się występom przedstawicieli różnorodnych dziedzin sztuki. Oprócz popisów wokalnych był też pokaz burleski, żonglerski, akrobacji ikaryjskich oraz iluzji.

Inicjatorzy pomysłu zaprosili do udziału 20 artystów, którzy podczas czterech efektownych show zaprezentowali swoje umiejętności. Na scenie Food Town pojawili się uczestnicy Mam talent, doświadczeni performerzy oraz laureaci polskich i międzynarodowych nagród. Publiczność miała okazję zbliżyć się do niedostrzeganego na co dzień świata magii. Podczas widowiska zaprezentowali się:

  • Marysia Gawlik – taniec na szarfie
  • Kamil Dziliński i Tomasz Piotrowski – żonglerka maczugami
  • Michał Shao Szałucho – kinetyczne iluzje optyczne
  • Agnieszka Wereszczyńska i Aleksander Kaliński – taniec
  • Tomasz Piotrowski – żonglerka ringami
  • Lillet L’amour – burleska, Marie de Soie – śpiew
  • Kamil Dzielny Dziliński– żonglerka kontaktowa
  • Dominika Krzymowska – akrobacje na kole aerialowym
  • Duet Marysia i Julian – akrobacje ikaryjskie
  • Stage kitten była Aleksandra Olszewska (pseudonim Rurzowa).

Wydarzenie poprowadziła Anna Dzilińśka, która na co dzień jest performerką, dziennikarką, aktorką i producentką.

Gwiazdy na niedzielnym show

W tym jakże niezwykłym wydarzeniu udział wzięło kilka gwiazd. Popisom utalentowanych artystów przyglądali się: Dawid Woliński, Karolina Chapko, Siostry Szczepańskie, Magda Welc i Marcela Leszczak.

Partnerka Miśka Koterskiego o dziwo pojawiła się w Fabryce Norblina sama. W przeciwieństwie do innych gości postawiła na nieformalną stylizację. Włożyła luźne, jasne jeansy o kroju mom fit oraz krótki, czarny crop top. Swój look dopełniła białymi sneakersami oraz nerką marki Louis Vuitton, która kosztuje ok. 5 tysięcy złotych. Marcela rozpuściła włosy, a pasma z przodu zaplotła w warkoczyki. Dzięki temu zabiegowi wyglądała, jak nastolatka.

Uwagę zgromadzonych przykuwały również Siostry Szczepańskie, które przybyły na wydarzenie w takich samych kreacjach. Włożyły soczyście pomarańczowe sukienki koszulowe. Stylizację dopełniły sandałkami na szpilce oraz niewielkimi, białymi torebkami.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii. Wśród nich jest także kilka ujęć z pokazów.


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Paulina Chapko

Paulina Chapko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×