Gwiazdy, które zdradziły lub były o to oskarżone. 12 najgłośniejszych historii. Nie tylko Majdan, Siwiec i Krawczyk

Gwiazdy, które zdradziły

Gwiazdy, które zdradziły

Gwiazdy, które zdradziły lub były o to oskarżone. Przedstawiamy wam listę 12 najbardziej znanych osób. Wśród nich Majdan, Krawczyk, Siwiec i Fronczewski.

Ludzie mają z reguły naturę monogamiczną. Niestety zdarzają się też wyjątki od tej reguły. Także niektóre gwiazdy polskiego show-biznesu dopuściły się zdrad wobec swoich partnerów. Kto wykazał się niestałością w uczuciach? Poznajcie naszą listę gwiazd, które zdradziły lub były o to oskarżone. Wśród nich aktorzy, piosenkarze, sportowcy i celebryci.

Gwiazdy, które zdradziły: Radosław Majdan

Radosław Majdan był publicznie oskarżony przez byłą żonę, Dodę, o to, że wielokrotnie ją zdradził. Piosenkarka zresztą wiele razy ponawiała oskarżenia w mediach. Majdan nigdy się do nich nie odniósł. Obecnie ex-piłkarz jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Rozenek. Mamy nadzieję, że w ich związku nigdy nie dojdzie do żadnych skandali.

Gwiazdy, które zdradziły: Krzysztof Krawczyk

Świętej pamięci Krzysztof Krawczyk przyznał się do zdradzania partnerek. Król polskiej muzyki opowiedział o tym w jednym z wywiadów. Jak wyznał:

Chyba żałuję. Przesadzaliśmy wtedy… To jest smutne, już wiem, co czuje zdradzona osoba i smutno mi z powodu tych zdradzanych dziewczyn. Bo mogło być zupełnie inaczej. Ale wtedy myślałem, że skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja. To było głupie.

Gwiazdy, które zdradziły: Dariusz Michalczewski

Do niewierności przyznał się też bokser Dariusz Michalczewski. Wyznał przy tym, że bardzo żałuje swojego zachowania:

Wiem, że niewierność jest brzydka, ale kiedyś byłem głupi i prymitywny. Miewałem cztery narzeczone naraz. To było modne i cool. Mieszkałem w Hamburgu, byłem mistrzem świata i myślałem, że wszystko mi wolno. Że nie ma większego dżolero ode mnie. Teraz się tego brzydzę.

Gwiazdy, które zdradziły: Natalia Siwiec

Natalia Siwiec powiedziała kiedyś, że została zdradzona przez eks-partnera. Ale to jednak nie wszystko! Wyznała, że odpłaciła mu się tym samym…:

To była taka ulga w sumie, powiem szczerze. Chyba jestem trochę mściwa.

Gwiazdy, które zdradziły: Piotr Fronczewski

Piotr Fronczewski przyznał się do zdradzenia żony, Ewy, w książce Ja, Fronczewski.

Jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało. (…) Powiedziałem Ewie o wszystkim. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie – opowiedział.

Żona, choć przeżyła to bardzo ciężko, to wybaczyła mężowi i dalej są razem.

Gwiazdy, które zdradziły: Ewa Wencel

Ewa Wencel zdradziła męża, Erwina, ze swoim przyjacielem, czyli Bogusławem Lindą. Pewnego razu Boguś został u małżeństwa na noc. Ewa wykorzystała to i poszła do pokoju, gdzie spał jej kolega. Jak po latach wyznał Erwin:

Delikatnie podszedłem więc do drzwi, uchyliłem je i wtedy zobaczyłem, jak moja żona Ewa Wencel kocha się z Bogusiem w moim łóżku.

Związek Erwina i Ewy nie wytrzymał takich przeżyć.

Gwiazdy, które zdradziły: Monika Ordowska

Monika Ordowska złamała serce Piotrowi Zeltowi. Nie tylko go zdradziła, ale urodziła dziecko innego mężczyzny. Ojcem dziecka okazał się Piotr Sieradzki.

Gwiazdy, które zdradziły: Michał Wójcik

Małżeństwo Michała Wójcika Agnieszką Kałużą zakończyło się rozpadem. Wszystko przez Michała, który zdradził żonę. Media donosiły, że dowody na to znalazła ona w komórce męża.

Gwiazdy, które zdradziły: Krzysztof Włodarczyk

Krzysztof Włodarczyk, bokser znany też pod pseudonimem Diablo, samemu przyznał się do tego, że zdradził żonę, a nawet ma dziecko z kochanką.

Musiałem kochankę przekonać, żeby zaszła w ciążę. To były ustalenia. W końcu strach mi nie pozwolił podjąć decyzji, by wyprowadzić się od żony. Przestraszyłem się, kiedy była coraz bardziej ku rozwiązaniu – powiedział.

Dodał też, że w końcu jednak zerwał z kochanką i kontynuował małżeństwo.

Zobaczyłem inną osobę, Magdę. Trudno jest żyć ze sportowcem, jeśli ktoś tego nie rozumie, nie ma co nawiązywać kontaktów. Po co ryzykować, jak mamy dobrze. Trzeba zachować się później jak facet, wychować dziecko – uzupełnił.

Gwiazdy, które zdradziły: Dominika Figurska

Dominika Figurska też przyznała się do zdrady. Miała zostawić dla innego mężczyzny męża Michała Chorosińskiego. W końcu jednak para się pogodziła i wróciła do siebie. Dziś Dominika promuje konserwatywne wartości i jest parlamentarzystką z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Gwiazdy, które zdradziły: Robert Więckiewicz

Robert Więckiewicz zdradził żonę Natalię Adaszyńską. Rozwścieczona kobieta nawet wystawiła mu w pewnym momencie walizki za drzwi. Na szczęście, niewierny mąż poszedł po rozum do głowy i zmienił swoje zachowanie. Dziś kryzys w związku Roberta i Natalii zdaje się zażegnany, a żona bardzo wspiera małżonka.

Gwiazdy, które zdradziły: Piotr Polk

Piotr Polk zostawił swoją żonę, Magdalenę Wołłejko, dla innej kobiety, a nawet z nią zamieszkał. Magdalena wybaczyła zdradę. Para jednak i tak się potem rozstała.

Wybaczyliście zdradę?


Komentarze

 • Gość wiertnicza pisze:

  U majdanów to drama odleciała po dwóch latach pisząc pikantne propozycje Wojewódzkiemu,ale dostała od Kubysia po nosie

 • Gość pisze:

  Zdrada to cos dla LUDZI bez kregoslupa moralnego,slabo

 • Seba pisze:

  To dopiero początek tej listy chyba. Gdzie ci faceci co zdradzali żony z innymi facetami i cały czas są małżeństwem 😉

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni co to za ku..wy i źłodzieje jak mawia klasyk kochanie powiedz mi coś miłego ruch..m twoją siostre kolezanke i sąsiadke a ty co powiesz kotku na 5 dzieci 6 teź nie jest twoje zawsźe warto m4eć spakowane waliźki i to tyle

 • Gość pisze:

  Na pewno są tu wielkie braki nasi celebryci Mieszają się jak beton w betoniarce

 • Bolo pisze:

  Małe sprostowanie. Majdan nie jest gwiazdą. Tak samo Siwiec i wiele innych tu wymienionych

 • Gość pisze:

  No właśnie . Czy chwila adrenaliny zrekompensuje późniejszy stres, że można stracić rodzinę na której nam zależy. Jak potrzebna adrenalina to lepszy skok na bangie. 😁

 • Melisa pisze:

  Czemu to robią a później żałują? Nigdy nic już nie jest takie samo po zdradzie, więc chyba nie warto. Chwila zapomnienia, a później całe życie leży w gruzach, a mimo to są ryzykanci….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×