Narzeczona Cristiano Ronaldo pochyliła się nad stołem i błysnęła ponętnym biustem. Widok rozpala wyobraźnię

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na kolacji

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na kolacji

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo odpoczywają w Dubaju. Para opublikowała zdjęcie ze wspólnej kolacji w luksusowej restauracji. Biust narzeczonej piłkarza skradł całe show.

Cristiano Ronaldo przez lata zmagał się z opinią casanovy. Łatka łamacza kobiecych serc przylgnęła do niego po tym, jak zmieniał partnerki jak rękawiczki. Wydawało się, że szczęście znalazł u boku Iriny Shayk, ale to dopiero Georgina Rodriguez rozkochała go w sobie na zabój. Dla obłędnej Hiszpanki Portugalczyk porzucił rozrywkowy styl życia i skupił się na budowaniu rodzinnego szczęścia.

Trzy lata temu para doczekała się wspólnej córki – Alany Martiny. Razem wychowują także dzieci, które Ronaldo urodziła surogatka – Evę, Mateo i Cristiano juniora. Cała trójka nawiązała świetny kontakt z przybraną matką, która pod koniec 2020 roku przyjęła oświadczyny piłkarza.

Lokalne tabloidy od dawna donoszą, że kwestią czasu jest, aż Georgina i Cristiano staną na ślubnym kobiercu. Swego czasu mówiło się nawet, że ceremonię mają już za sobą, a ta miała odbyć się w tajemnicy w Maroku. Sportowiec zdementował jednego te plotki, twierdząc, że jeśli weźmie ślub, to z rozmachem.

Georgina Rodriguez na wystawnej kolacji w Dubaju

Georgina towarzyszy swojemu ukochanemu podczas wszystkich najważniejszych wydarzeń publicznych. Narzeczona piłkarza zawsze zachwyca urodą i swoimi kusymi kreacjami. Tuż po Świętach Bożego Narodzenia narzeczeni zameldowali się w Dubaju, gdzie Ronaldo odbierał wyróżnienie dla Piłkarza dekady podczas gali Global Soccer Awards.

Sportowiec i jego narzeczona postanowili skorzystać z okazji i  spędzić trochę czasu w słonecznych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Cały czas na ich profilach pojawiają się kolejne zdjęcia z luksusowego urlopu. Dzisiaj hiszpańska modelka pochwaliła się fotką z wystawnej kolacji.

Na stole królują sushi i półmiski pełne owoców morza. Wyglądają apetycznie, ale zdecydowanie przyćmiewa je obfity biust Rodriguez. Kobieta Ronaldo wyeksponowała swoje ponętne kształty, pobudzając wyobraźnię męskiej części fanów.

Widok, jaki zaserwowała Georgina, przypadł internautom do gustu. Proszą o jeszcze więcej zdjęć, na których można podziwiać jej walory:

  • Jak zwykle piękna.
  • Olśniewasz urodą Georgino.
  • Apetyczna kolacja i piękna Ty. Czego chceć więcej.
  • Zachwyczasz. Jesteś niesamowicie piękna.

Podzielacie ten entuzjazm?


Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na kolacji

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na kolacji

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na kolacji

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na kolacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×