Geri Halliwell to sama skóra i kości! Jest już chudsza nawet od Angeliny Jolie!

Geri Halliwell

Geri Halliwell

Geri Halliwell jest przeraźliwie chuda

Najnowsze zdjęcia Geri Halliwell przeraziły fanów gwiazdy i Spice Girls. Wokalistka w ostatnich tygodniach przeraźliwie schudła i wygląda już niemal jak sama skóra i kości. Co się dzieje z członkinią powracającego wkrótce zespołu? Jej wygląd mocno zaniepokoił wiernych fanów, którzy zasypali ją wiadomościami o stan zdrowia. To nowa dieta czy choroba?

Nie jest tajemnicą, że żyjemy w czasach, w których kładzie się ogromny nacisk na szczupłą sylwetkę – ale we wszystkim trzeba znać umiar. Podczas gdy popularni trenerzy promują zdrowy tryb życia i ruch, niektóre gwiazdy zdecydowanie przesadzają z odchudzaniem. I nie chodzi nawet o ustanawianie złych wzorców dla fanów, ale o zdrowie! W ostatnim czasie rekordzistką była Angelina Jolie, której rozwód mocno dał się w kość. Gwiazda nigdy nie była tak szczupła jak teraz, ale nawet ona wygląda zupełnie „normalnie” przy Geri Halliwell, której nowe zdjęcia wywołały ogromne poruszenie wśród fanów.

Gwiazda Spice Girls na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z ostatniego wyjścia na jedną z uroczystych gali wyprawianych w Wielkiej Brytanii przez Prince’s Trust – fundację założoną przez księcia Karola. Wokalistka wyglądała pięknie w swojej kreacji, ale nie dało się nie zauważyć, że ma zapadnięte policzki, zdecydowanie zbyt mocno wystające kości i ogólnie sprawia wrażenie nieco zmęczonej życiem. Fani w komentarzach zasypali ją lawiną wiadomości i wypytują czy ze zdrowiem gwiazdy na pewno wszystko w porządku.

A wy jak myślicie? Za chuda?

Spice Girls jednak wraca z Victorią Beckham?! Sensacyjny komentarz Geri Halliwell

Geri Halliwell pokazała ślubne zdjęcie! Fanki oszalały na widok jej obłędnej sukni ślubnej! „Kate się chowa”

To wręcz niewiarygodne! Geri Halliwell ma 45 lat, rok temu urodziła, a ma lepszy brzuch niż Ewa Chodakowska!


Geri Halliwell jest przerażająco chuda

Geri Halliwell jest przerażająco chuda

Geri Halliwell jest przerażająco chuda

Geri Halliwell jest przerażająco chuda

Geri Halliwell jest przerażająco chuda

Geri Halliwell jest przerażająco chuda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×