Georgina Rodriguez w bikini na zdjęciu z rodziną. To jednak nie jej ciążowe krągłości kradną uwagę, a sześciopak 11-letniego Cristano Juniora

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez pokazała rodzinny kadr z plaży w Dubaju. Wyeksponowała ciążowe krągłości w bikini, ale to brzuch Juniora kradnie uwagę. Jaka forma!

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych na świecie piłkarzy. Sporo wiadomo nie tylko o jego umiejętnościach na boisku, ale także o życiu prywatnym. Jest bardzo dumny ze swojej rodziny. Podobnie jak jego partnerka Georgina Rodriguez, która w sobotę podzieliła się w sieci pięknym kadrem z plaży w Dubaju.

Georgina Rodriguez z rodziną na plaży. Jak wygląda Cristiano Junior?

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wychowują razem czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza, Cristiano Junior, w tym roku skończył 11 lat. W 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Kilka miesięcy później urodziła się Alana Martina. Najmłodsza córka piłkarza jest jak do tej pory jedynym biologicznym dzieckiem jego i partnerki. Niedługo jednak to się zmieni.

Jakiś czas temu świat obiegły szczęśliwe wieści, że narzeczeni ponownie zostaną rodzicami. Na swoich kontach na Instagramie pokazali dwa zdjęcia. Na jednym widać Cristiano z dziećmi odpoczywających w basenie. Na drugim piłkarz i Georgina z dumą trzymają zdjęcia USG. W opisie zdradzili, że ich rodzina się powiększy o… kolejne bliźnięta:

Z przyjemnością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości – nie możemy się doczekać spotkania z Wami.

Już wiadomo także, że na świecie pojawi się parka. Czas mija, a krągłości Georginy są coraz wyraźniejsze. W sobotę Rodriguez pokazała uroczy rodzinny kadr z plaży w Dubaju.

Jestem taka dumna z mojej pięknej rodziny – napisała.

Przyszła mama pięknie wygląda w bikini, a jej krągłości są już spore. Jednak to forma Cristiano Juniora robi największe wrażenie. Nastolatek bardzo przypomina znanego ojca, a mięśnie na jego brzuchu wskazują, że chłopiec towarzyszy Ronaldo w treningach. Zresztą znany sportowiec bardzo dba o syna.

Jest mi miło, kiedy spogląda na mnie i widzę, że ma ochotę robić w życiu to samo, co jego ojciec (…) Bywam dla niego bardzo surowy, przyznaję. Pije czasem colę albo fantę. To mnie doprowadza do szału. A kiedy widzę go z chipsami, to ręce mi opadają – mówił jakiś czas temu o Cristiano Juniorze.

Widać jednak, że Junior jest w świetnej formie. Podziwiamy.


Cristiano Ronaldo z rodziną

Cristiano Ronaldo z rodziną

Cristiano Junior
Cristiano Ronaldo z synem

Cristiano Ronaldo z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×