Ciężarna narzeczona Cristiano Ronaldo opublikowała zdjęcie z badań kontrolnych. Towarzyszą jej rozradowane dzieci. Jaki słodki obrazek

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Roriguez jest w bliźniaczej ciąży. Pokazała zdjęcia z badania USG. Towarzyszą jej pozostałe dzieci. Słodki obrazek pojawił się na Instagramie narzeczonej Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo już za życia stał się legendą piłki nożnej. Na boisku jest niemal nie do zatrzymania, a fani oczarowani jego talentem przypisują mu niemal nadludzką siłę. Sportowiec świetnie łączy karierę z życiem rodzinnym. Kilka lat temu związał się z Georginą Rodriguez. Piękna brunetka o ponętnych kształtach całkowicie zawładnęła sercem gwiazdy. Słynny CR7 pod koniec 2020 roku oświadczył się ukochanej. Gdy ta informacja obiegła prasę, tabloidy regularnie donoszą, że zakochani szykują się do ślubu.

Cristiano i Georgina wychowują razem czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza, Cristiano Junior, w tym roku skończył 11 lat. W 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Kilka miesięcy później urodziła się Alana Martina. Najmłodsza córka piłkarza jest jak do tej pory jedynym biologicznym dzieckiem jego i partnerki.

Zobacz też: Ronaldo pozuje z najstarszym synem. Junior to skóra zdjęta z ojca. 11-latek już może się pochwalić muskulaturą

Kilka dni temu świat obiegły szczęśliwe wieści. Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami. Narzeczeni na swoich kontach na Instagramie pokazali dwa zdjęcia. Na jednym widać piłkarza z dziećmi odpoczywających w basenie. Na drugim sportowiec i Georgina z dumą trzymają zdjęcia USG. W opisie zdradzili, że ich rodzina się powiększy o bliźnięta:

Z przyjemnością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości – nie możemy się doczekać spotkania z Wami.

Z kolei w poniedziałek 1 listopada modelka pokazała zdjęcia z badania kontrolnego.

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcia z badania USG

W najnowszym poście Georgina pokazała badania kontrolne. Towarzyszą jej w nich dzieci. Widać, że cała rodzina z niecierpliwością czeka, aż pojawią się maluchy. Przyszła mama wygląda kwitnąco. Jeszcze nie widać krągłości, ale to już kwestia czasu, kiedy zapewne pochwali się brzuszkiem.

Fani słynnej pary po raz kolejny ruszyli z gratulacjami. Nie zabrakło też serduszek od Ani Lewandowskiej.


Georgina Rodriguez - zdjęcie z badań

Georgina Rodriguez - zdjęcie z badań

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×