Georgina Rodriguez prezentuje serię zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Uwagę kradną pozostałe dzieci. Jakie z nich słodziaki

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo oczekują na narodziny bliźniąt. Właśnie przyszła mama pochwaliła się serią zdjęć z dużym brzuszkiem. Poród lada moment. 

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani poznali się przypadkiem kilka lat temu i okazało się, że latynoskiej piękności udało się go w końcu usidlić. Wcześniej piłkarz słynął z licznych romansów. Teraz jest szaleńczo zakochany i razem z narzeczoną wychowują czworo dzieci. Pierwsze spotkanie tej pary należało do bardzo zabawnych, ponieważ to syn sportowca pierwszy zagadał do swojej przyszłej mamy.

Gdy wychodziłam ze sklepu, zobaczyłam przystojnego faceta. Miał prawie dwa metry. Szedł z dzieckiem i przyjaciółmi. Stanęłam jak wryta. Cristiano Ronaldo Junior zatrzymał się przede mną. Był bardzo uprzejmy, przywitał się. Wszyscy się roześmiali. Dzieciak przywitał się z młodą, ładną dziewczyną – opowiadała w dokumenice Netflixa „Jestem Georgina”.

Ronaldo i jego ukochana jakiś czas temu ogłosili, że oczekują narodzin bliźniąt. Pod postem, na którym zdjęcia z badania USG spłynęła na nich lawina gratulacji.

Georgina Rodriguez pokazała ciążowe krągłości w bikini

Georgina kilka dni temu świętowała swoje 28. urodziny. Z tej okazji piłkarz zabrał ukochana do Dubaju. Przygotował dla niej ogromny tort i wręczył bukiet czerwonych róż. Zaskoczył ją także tym, że na budynku Burj Khalifa w Dubaju, który jest najwyższą budowlą na świecie, zostało wyświetlone jej zdjęcie. Wzruszona Rodriguez nie ukrywała wielkiej radości i wzruszenia. 

Do Dubaju Cristiano i Georgina zabrali także czwórkę swoich dzieci. Postanowili zostać tam nieco dłużej i odpocząć. Czas spędzają głównie na plaży i nad basenem. Przyszła mama postanowiła pochwalić się serią pięknych zdjęć, na których w całej okazałości eksponuje brzuszek.

W raju – napisała.

Georgina pokazała krągłości i można się domyślać, że poród chłopca i dziewczynki zbliża się wielkimi krokami. Widać, że starsze rodzeństwo cieszy się na przybycie maluszków, ponieważ z czułością przytula się do brzucha. Przyszła mama za to w pełni korzysta z ostatnich chwil przed porodem i beztrosko wypoczywa. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Ostatnio sporo kontrowersji wzbudził film dokumentalny o Georginie, który pojawił się na platformie Netflix. Opowiedziała ona tam o początkach znajomości z piłkarzem, ale też niepochlebnie wspominała o Polakach.


Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Georgina Rodriguez w ciąży w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×