Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w bliźniaczej ciąży. Na świątecznym zdjęciu wyraźnie widać spory już brzuszek. Jak uroczo!

Brzuszek Georginy Rodriguez

Brzuszek Georginy Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez opublikowali życzenia świąteczne. Zdjęcie urocze, a uwagę przyciąga zaokrąglony brzuszek narzeczonej piłkarza.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez złożyli swoim fanom świąteczne życzenia. W tym celu opublikowali na Instagramie zdjęcie z najbliższymi, w tym z gromadką dzieci. Uroczy obrazek! Uwagę przyciąga jednak zaokrąglony brzuszek ciężarnej narzeczonej piłkarza.

Georgina Rodriguez z zaokrąglonym brzuszkiem na świątecznym zdjęciu

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są jedną z najbardziej znanych i najpiękniejszych par w show-biznesie. Wychowują razem czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza, Cristiano Junior, w tym roku skończył 11 lat. W 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Kilka miesięcy później urodziła się Alana Martina. Najmłodsza córka piłkarza jest jak do tej pory jedynym biologicznym dzieckiem jego i partnerki, pozostałe przyszły na świat za sprawą wynajętej przez sportowca surogatki. Niedługo jednak to się zmieni, bo narzeczeni obwieścili światu, że ponownie zostaną rodzicami.

Na swoich kontach na Instagramie pokazali dwa zdjęcia – na jednym widać Cristiano z dziećmi odpoczywających w basenie, a na drugim piłkarz i Georgina z dumą trzymają zdjęcia USG. W opisie zdradzili, że ich rodzina się powiększy o… kolejne bliźnięta:

Z przyjemnością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości – nie możemy się doczekać spotkania z Wami.

Mało tego, postanowili jeszcze przed świętami zdradzić, jakiej płci będą nowi członkowie rodziny. W tym celu zaangażowali starsze rodzeństwo. Przed spektakularną choinką zrobiło się niezłe zamieszanie, kiedy dzieciaki przygotowywały się do ujawnienia sekretu. Wideo opublikowali na Instagramie.

Gdzie zaczyna się życie, a miłość się nie kończy – napisali.

Nie mogło zabraknąć także świątecznych życzeń od Cristiano i Georginy. Na Instagramie opublikowali zdjęcie, na którym razem z najbliższymi pozują na schodach.

Wesołych Świąt. Dużo zdrowia, dużo miłości i dużo sukcesu dla wszystkich – napisali.

Uroczy obrazek komentują setki tysięcy fanów rodziny CR7. Nie sposób też nie zauważyć, jak urósł już brzuszek Georginy. Piżama, w której pozuje narzeczona piłkarza, jest wyraźnie opięta, a przyszła mama wygląda pięknie.


Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez opublikowali życzenia świąteczne

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez opublikowali życzenia świąteczne

Georgina Rodriguez pokazała brzuszek

Georgina Rodriguez pokazała brzuszek

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zdradzili płeć dzieci

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zdradzili płeć dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×