Debiut dzieci Kate i Williama na świątecznej mszy wymknął się spod kontroli. Nie tak to miało wyglądać

Charlotte i George podczas królewskiego spaceru na mszę świąteczną

Charlotte i George podczas królewskiego spaceru na mszę świąteczną

Księżniczka Charlotte i książę George zadebiutowali w tym roku podczas świątecznej mszy, w której corocznie bierze udział rodzina królewska. Nie wszystko jednak poszło tak, jak tego oczekiwano. Co się wydarzyło?

Książę George i księżniczka Charlotte po raz pierwszy towarzyszyli rodzinie królewskiej w świątecznej mszy. Dzieci, w towarzystwie księżnej Kate i księcia Williama przeszli niewielką odległość od Sandringham House do kościoła św. Marii Magdaleny.

Charlotte i George – jak wyglądał ich debiut podczas mszy świątecznej?

Jak nakazuje długoletnia tradycja, w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, rodzina królewska co roku odbywa obowiązkowy spacer do XVI-wiecznego kościoła św. Marii Magdaleny w miejscowości Sandrigham. Tej tradycji oczywiście teraz też stało się zadość, a Charlotte i George zachowywali się nienagannie. W pewnym momencie księżniczka nawet spontanicznie przytuliła się do pewnej kobiety na wózku inwalidzkim, czym skradła serca licznie zgromadzonych poddanych.

Być może był to trudny rok dla rodziny królewskiej , ale skończył się gładko, właśnie dzięki czteroletniej księżniczce i jej bratu. Dzieci odwróciły uwagę od wszystkich skandali w rodzinie. Ich niewinna obecność i naturalne zachowanie rozjaśniły ponownie wizerunek rodziny.

Źródło donosi, że za świetnym zachowaniem się dzieci stoi książę William, który zabrał swoje pociechy do kościoła i zrobił im próbę. Jak należy się przemieszczać i zachowywać.

Mimo tego, jednak nie wszystko poszło tak gładko, jak mogłoby się wydawać. Charakterek Charlotte jest już dobrze wszystkim znany, i mimo że długo nad sobą panowała, to w końcu osobowość wzięła górę.

W pewnym momencie, z bliżej nieznanego powodu, strzeliła focha i zaczęła stroić miny. Zostało to uwiecznione na filmiku BBC, pisaliśmy o tym tutaj.

Cierpliwość skończyła się także George’owi, który po prostu się naburmuszył i z kwaśną miną maszerował z rodziną. Oczywiście jego zachowanie nie było tak spektakularne jak siostry, ale pewnie nie tak to miało wyglądać.

Nikt jednak nie ma ostatecznie pretensji do dzieci, które i tak świetnie się zachowywały przez większą część uroczystości. Próby z tatą ewidentnie nie poszły na marne.

Trzeba też pamiętać o tym, że  Kate i William niejednokrotnie podkreślali, że nie wychowują swoich dzieci na następców tronu, tylko starają się im zapewnić w miarę normalne dzieciństwo, więc drobne wpadki z protokołem z pewnością jeszcze będą się zdarzać.

Zobacz: George, Charlotte i Louis na najnowszym zdjęciu. Świąteczna niespodzianka od Kate i Williama poruszyła fanów


Księżniczka Charlotte i księżna Kate po mszy świątecznej 2019

Księżniczka Charlotte i księżna Kate po mszy świątecznej 2019

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Kate i Charlotte składają życzenia po mszy świątecznej 2019

Kate i Charlotte składają życzenia po mszy świątecznej 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×