Syn Wiśniewskiego rzucił studia i poszedł do pracy. Wybór branży zaskakuje: „Proporcje wynagrodzenia do takiej ciężkiej pracy nie zgadzają się”

Michał i Xavier Wiśniewscy

Michał i Xavier Wiśniewscy

Xavier Wiśniewski rzucił studia i poszedł do pracy. Zrobił to ze względów finansowych. To nie koniec nowości w jego życiu – chłopak ma dalekosiężne plany.

Michał Wiśniewski to król polskiej muzyki. W 1994 roku założył zespół Ich Troje. Wraz z kapelą nagrał i wydał aż dziesięć albumów studyjnych. Ma też w dorobku kilka solowych krążków. Jeszcze więcej na przestrzeni lat działo się w jego życiu prywatnym. Michał był pięciokrotnie żonaty.

Pierwszy związek zawarł z Magdą Femme. Następnie ożenił się z Martą Mandrykiewicz, z którą doczekał się dwojga dzieci: Xaviera Fabienne. Ze związku z kolejną żoną, Anną Świątczak, doczekał się córek: Etiennette i Vivienne. Kolejną partnerką Michała była Dominika Tajner. Obecnie muzyk jest szczęśliwym mężem Poli Wiśniewskiej, która urodziła mu najmłodsze dziecko, synka imieniem Falco.

Ostatnio szczególnie głośno jest o Xavierze. Chłopak miał w przeszłości pewne problemy i miewał depresyjne myśli. Opowiedział o tym w telewizji.

Na początku czułem się smutny, niechciany i to nie jest tak, że moja rodzina mnie odtrąciła, bo trochę to brzmi w ten sposób, jeżeli mówię o tym, że nie czułem się rozumiany (…) Obarczanie tylko rodziny jest też niesprawiedliwe. Ja po prostu czułem się nierozumiany przez społeczeństwo, czułem się odtrącony, niechciany, miałem nieszczęśliwą miłość, koledzy zaczęli odbierać sobie życie – wyznał w „DDTVN”.

Xavier nie ukrywał też, że sam myślał o najgorszym:

To się wszystko zbiegło w czasie i wtedy w moje głowie pojawiło się to, że może to jest wyjście… Dzisiaj uważam, że to nie jest wyjście. To, że o tym myślę i to, że mam problemy ze sobą nie do końca musi oznaczać, że jutro się nie obudzę. To nie do końca tak wygląda, dlatego, że dzisiaj wiem, że mam dla kogo żyć i jest w miarę spokojnie.

Na szczęście, już wyszedł na prostą. Wraz z dziewczyną, Weroniką, zamieszkał razem. Chłopak przez pewien krótki czas studiował dziennikarstwo, ale zrezygnował z nauki.

Gdzie pracuje Xavier Wiśniewski?

Xavier zorganizował wczoraj relację live, podczas której rozmawiał z fanami. Chłopak powiedział, że rzucił studia, ponieważ woli zarabiać i samemu się utrzymywać. Jak wyznał:

Fajnie jest wcześnie całkiem wyjść z domu i żyć na własną rękę. (…) W momencie kiedy wiem, że mogę się sam utrzymać, kupić sobie jedzenie, paliwo i mieć na czynsz, to mogę mieszkać sam. (…) Mamy swoje mieszkanie, ale spłacamy to wszystko.

Przybliżył też, w jaki sposób zarabia na życie. Chociaż jeszcze niedawno 19-latek opowiadał w Dzień Dobry TVN, że marzy się mu praca dziennikarza sportowego, to okazuje się, że znalazł pracę w gastronomii. Nie ukrywa, że jest to ciężki kawałek chleba:

Gastronomia to jest ciężka praca. Proporcje wynagrodzenia do takiej ciężkiej pracy nie zgadzają się…

Dlatego zapowiedział, że będzie robił również inne rzeczy. Zamierza m.in. rozruszać karierę muzyczną. W grę wchodzi też współpraca z fundacjami.

Teraz pracuję z tatą i nad muzą. Będę współpracować z fundacjami, chcemy jeździć po szkołach, rozmawiać – podsumował.

Kibicujecie Xavierowi Wiśniewskiemu?


Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Xavier i Fabienne mają nowe tatuażę

Xavier i Fabienne mają nowe tatuażę

Komentarze

 • Gość... powodzenia pisze:

  Praca, kobieta… nie ma czasu na edukację. Mogłby być kimś innym niż synem MW. Taka pokrętna filozofia.. odcina się ale i tak blisko.

 • Gość pisze:

  Wyszedł za Martę 😂😂

  • Renata pisze:

   Nie ma pieniedzy żeby się uczyć ,Ale zawsze może się uczyć nikt mu nie zabroni Seniorzy się kształcą młody zdąży Naj naj Najlepszego

  • Kama pisze:

   Studia dzienne bezpłatne cóż ale czy to należy promować rzucanie studiów Czyżbyś lans nowego celebrytka?

 • Mmmm pisze:

  Przykre to, młodemu nie chce się uczyć, ani pracować. Oj mają z nim rodzice problemy, dzisiaj człowiek bez szkoły jest biedny bo niedouczony.

  • Zulu gula pisze:

   Przecież pracuje ,coś nie zrozumiałaś ?

  • Gość pisze:

   Nie ma się co dziwić tata też nieodpowiedzialny,swoją drogą zawsze się zastanawiam co czują dzieci Wiśniewskiego ile razy można się pomylić która to już żona,???

  • Gosc pisze:

   Trochę mnie to zastanawia tylko po maturze i tak dobrze zarabia że stać go na życie i jeszcze mieszkanie na kredyt?I to w gastromonomi

  • Gość pisze:

   Bzdura to że ktoś nie studiował a ciężko pracuje to nie znaczy że jest biedny pracuje i zna wartość pieniądza!!!

  • Gość pisze:

   Czasami nie wystarczy kilka fakultetów albo to upragnione mgr przed nazwiskiem aby być „douczonym”!

  • Gość pisze:

   Przecież pracuje chłopak …

 • Gość pisze:

  Widac ze rozsądny człowiek jednak wyksztalcenie bardziej rozwija człowieka i daje lepszy start w życie. Pierwsza praca to zadne kokosy chyba że tatuś bankrut pomoże. Powodzenia

  • Gość pisze:

   Niestety nie wie sam co chce robić w życiu. Takie skoki raz dziennikarz, potem gastronomi teraz śpiew świadczą że nie ma konkretnych zainteresowań. Może trzeba dorosnąć….

  • Ela pisze:

   No ale jest myśl o fundacji, to jest to nic nie robić i mieć pieniądze. Owsiany wie coś na ten temat.

 • Gość pisze:

  Powodzenia chłopaku

 • Gość Pati pisze:

  Ksawery byl kiedys bardziej podobny do brata Michala a teraz robi sie podobny do Michala

  • Gość pisze:

   Studia to nie wszystko znałam gościa co skończył 2 kierunki i to za granicą i tępy jest jak buc. ..i wielu tych naukowców chce się dowartościować …ważne aby była miłość to i szczęście będzie

 • Gość pisze:

  Taki live 1 i ostatni raz a kto pow4edział źe źeby byc mądrym i bogatym trzeba skończyć studia facebuk kazdy źyje jak uwaza i to tyle

 • Gość pisze:

  Coraz bardziej lubię tego chłopaka. Imponuje mi jego dojrzałość. Mógłby być bananowym dzieckiem a jest normalnym, świadomym życia facetem. Będą z niego luzie. Gratulacje Michał i Marta.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×