Filip Chajzer przepowiada wielką karierę Roksanie Węgiel! Ostrzega ją tylko przed jednym. Internauci: „Ty to jak dowalisz…”

Filip Chajzer zdradził swoją wielką tajemnicę. Dziennikarz Dzień Dobry TVN, jest wielkim fanem talentu Roksany Węgiel. Prezenter za pośrednictwem Instagrama wyraził swoje zdanie na temat kariery Roxie. Przy okazji piosenkarka otrzymała bezcenną radę od Chajzera.

Roksana Węgiel jest obecnie idolką milinów nastolatków. Młoda piosenkarka święci triumfy na wielu festiwalach. Od czasu, kiedy wygrała konkurs dziecięcej Eurowizji, prawie cała Polska zachwyciła się talentem zdolnej Roksany. Okazuje się, że jej debiutancka płyta doskonale radzi sobie w rankingach sprzedaży, natomiast piosenki na niej zawarte już są hitami lata. Do grona wiernych fanów Roksany Węgiel, zalicza się także Filip Chajzer. Dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził swoją ogromną sympatię, którą ku zaskoczeniu internautów darzy idolkę nastolatków.

Filip pokusił się również o ocenę twórczości Roxie, prezenter z całych sił kibicuje jej karierze, co ciekawe, dziennikarz daje cenną radę dziewczynce. Przestrzega młodą gwiazdę przed narkotykami.

Piosenkę „Anyone I Want To Be” powinna znać na pamięć każda szanująca się ośmiolatka, ja jako szanująca się ośmiolatka – znam też wyobraźcie sobie rejestr, w który wchodzę „śpiewając”w aucie frazę „mam niepokorny stan”. Coś między Farinelli Ostatni Kastrat, a kończącym się klockiem hamulcowym. Roksana Węgiel wielka kariera przed Tobą, nie bierz narkotyków i będzie dobrze – napisał Filip

Pod wpisem Chajzera pojawiło się sporo komentarzy od internautów. Sama Roxie jednak nie odpisała starszemu koledze. Nie wiadomo więc, jak odebrała taką radę.

  • Ostatnie zdanie hahaha, Filip, Ty to jak dowalisz…
  • No tak, staruszek dobrze radzi, narkotyki są be.
  • Nie jestem ośmiolatką, ale szanującą się 60-latką i też znam tą piosenkę i tą przeuroczą dziewczynę.Jej piosenkę.
  • Polubiłam i nucę sobie podczas sprzątania,gotowania i jak czytam. BRAWO.
  • Fajna dziewczyna i fajny głos!! Płyta też bardzo udana.
  • Roxi nasza kochana.
  • Jaka rada.

Jak myślicie, czy Roxie Węgiel posłucha rady Filipa Chajzera? Jak do tej pory dziewczynka ma 14 lat, zatem od wszelkich używek stroni. Z całą pewnością Filip wie, co mówi. Kto by pomyślał. że dziennikarz jest fanem nastoletniej wokalistki.

Zobacz: Festiwal w Sopocie jak Eurowizja! Na “Top of the Top 2019” wystąpią zagraniczne gwiazdy. Polska obsada też z górnej półki!

Zobacz: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Załamany nastolatek poinformował o powodach zakończenia związku! Do sieci trafiły screeny wiadomości!

Zobacz: Opalona na skwarkę Roksana Węgiel w sukni ślubnej powaliła publiczność na kolana! To ona była największą gwiazdą międzynarodowego festiwalu!


Filip Chajzer przestrzega Roxie Węgiel przed narkotykami

Filip Chajzer przestrzega Roxie Węgiel przed narkotykami

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×