Córka Wiśniewskich w TVN o walce brata z depresją i relacjach matki z żonami Michała. Mandaryna nie pozostała obojętna na te zwierzenia

Xavier, Fabienne i Mandaryna

Xavier, Fabienne i Mandaryna

Fabienne Wiśniewska opowiedziała w wywiadzie dla TVN o rodzinie. Jak wyglądają relacje Manadaryny z żonami Michała? Jak Xavier walczył z depresją?

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków. Założyciel zespołu Ich Troje ma też bardzo ciekawe życia prywatne. Do 2001 roku był mężem Magdy Femme. Jego kolejną partnerką była Mandaryna, z którą ma dwoje dzieci: Xaviera Fabienne. W latach 2006-2011 żoną Michała była Anna Świątczak. Para doczekała się kolejnych dwojga dzieci: Etiennette i Vivienne. W 2012 roku poślubił z kolei Dominikę Tajner, ale ich związek rozpadł się po kilku latach. Obecnie wokalista jest w związku z Polą, z którą ma syna Falco.

Część dzieci odziedziczyła talent po popularnym tacie. Przykładem na to jest 15-letnia Etiennette, która niedawno wydała płytę. Media z żywym zainteresowaniem śledzą też losy pozostałych potomków muzyka.

18-letnia Fabienne udzieliła ostatnio wywiadu Aleksandrze Głowińskiej z serwisu cozatydzien.tvn.pl. Na jakie pytania odpowiedziała?

Fabienne Wiśniewska o depresji Xaviera. Co powiedziała?

Dziennikarka zapytała Fabienne m.in. o relacje z rodziną. Pierwsze pytanie dotyczyło Xaviera, który niedawno zwierzył się, że miał myśli samobójcze. Siostra wiedziała o jego problemach.

Nie chcę mówić, że to, że takie myśli przychodzą do ludzi w naszym wieku jest oczywiste, ale z moich obserwacji wynika, że w dzisiejszych czasach depresyjne stany wśród młodzieży to norma. Takie myśli przychodzą czasem raz, czasem kilka razy, czasem zostają na dłużej. To, jak szybko udaje się z nimi uporać, to kwestia indywidualna – powiedziała.

Dodała też, że Xavier zawsze może liczyć na jej wsparcie.

On zawsze jest pierwszą osobą, do której dzwonię, kiedy chcę się czymś podzielić. Wiem, że w drugą stronę działa to tak samo. Razem przechodziliśmy przez te trudniejsze okresy na etapie dojrzewania, ale ja też jestem takim człowiekiem, że nie narzucam się z pomocą. Jeśli ktoś o nią poprosi, na pewno ją dostanie, ale nie chcę nikogo tym osaczyć czy ingerować w jego sferę emocjonalną. Nie chcę robić czegoś wbrew komuś – wytłumaczyła.

Fabienne o relacjach żon Wiśniewskiego z Mandaryną. Jak wyglądają?

W dalszej części Fabienne dostała pytanie dotyczące relacji jej mamy, Mandaryny, z innymi żonami Michała. Jak się okazuje, są one pozytywne. Marta  lubi zwłaszcza Anię Świątczak.

Tak, to jest bardzo dobry duet. Mają takie poczucie humoru, że czasem, jak żartują, to śmieją się tylko we dwie. Często jest tak, że kobiety nie lubią kolejnej żony swojego byłego męża. Ich to nie dotyczy. Mają super kontakt, świetnie się dogadują. Uważam, że to super – wyznała Fabienne.

Równie dobrze wyglądają relacje rodziny Mandaryny z aktualną partnerką lidera Ich Troje.

Wszyscy mamy z Polą dobre stosunki. W tym wszystkim chodzi o to, żeby tata był szczęśliwy. Nic więcej mnie nie interesuje. Chcę, żeby czuł się dobrze i żeby ktoś go dobrze traktował. Jeśli z Polą jest mu dobrze, to czemu nie? Nie zastanawiam się nad tym, czy powinnam ją lubić, czy nie. Dobrze im jest razem, ja się z tego powodu cieszę, więc dbam o to, żeby nasza relacja też była w porządku – podsumowała rozmówczyni serwisu.

Mandaryna dumna z Fabienne. Co powiedziała?

Wywiad Fabienne bardzo spodobał się Mandarynie. Umieściła ona link do niego na Instastory. Napisała też od siebie:

Brawo Fabka! Piękny wywiad!

Lubicie rodzinę Wiśniewskich?


Mandaryna z dziećmi – syn Xavier i córka Fabienne w 2006 roku

Mandaryna z dziećmi – syn Xavier i córka Fabienne w 2006 roku

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne – w Dzień Dobry TVN

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne – w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Masz 100% racji👍

 • Gość małgorzata pisze:

  Piękna mama , piękne dzieci , najładniejsza żona, szkoda, że tatuś taki samolubny nie zawalczył o tę rodzinę

 • Gośćbeata pisze:

  Bardzo mądra dziewczyna! Podziwiam Mandarynę ,pięknie wychowała dzieci! Wpoiła im wartości które są rzeczywiście w życiu najważniejsze! Życzę im wszystkiego co najlepsze!

  • Gość 7 pisze:

   Widać że dzieci Marty są sobie bliskie i mogą na siebie wzajemnie liczyć. Mają dobrze poukładane w głowie.

 • Gość pisze:

  Ojciec dzieciorob ,bankrut dobrze że matka dba o dzieci

  • Gość pisze:

   Zarzucić mu można wiele rzeczy ale nie to ,że nie dba o dzieci.

  • Gość pisze:

   Wez Sie stuknij w głowe on tez dba o dzieci

  • Ala pisze:

   Matki dbają o dzieci i chwała im za to a tatuś robi dzieci i chwali się nimi nie wybaczalne ale kobiety zdecydowały się, patologia

  • Gość pisze:

   No tak to prawda, a ciekawe ktora bedzie nastepna, takiego faceta nie chce nawet za milony,

 • Gość pisze:

  Dzieci dorosły a Marta wciąż ta sama, nic się nie zmieniła

 • Gość pisze:

  Fajna wyluzowana rodzinka, rodzeństwo nie rywalizuje ze sobą tylko trzyma się razem

 • Hola PRECIOSOS! !!!!!!!!!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤ pisze:

  Hola Jestescie wszyscy piekni Bravissimo! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Lila pisze:

  Kto nie miałby depresji mając tyle mam , tatuś nie pomyślał co dzieje się w głowach dzieci .Wyprane mózgi ,jeszcze mówi najważniejsze żeby tata był szczęśliwy .Sułtan Michał

  • Gość pisze:

   W oczach osobie , że są szczęśliwi? Czesto depresja przychodzi od złośliwości ludzkich pisząc takie głupoty. Rodzina jest szczęśliwa i proszę skupić się nad własnym, nudnym życiem

  • Gość pisze:

   Zazdrość cię zżera. Lepiej żyć w zgodzie niż jak „pies z kotem”

  • Gość pisze:

   Sorry mamę ma sie tylko jedna

  • Sowa pisze:

   Patologia 😏
   Wszystko na sprzedaż…. !

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×