Mandaryna pochwaliła się metamorfozą córki. Fabienne nieźle zaszalała. W nowej fryzurze trudno ją rozpoznać

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Mandaryna pokazała metamorfozę córki. Fabienne tuż po studniówce radykalnie zmieniła fryzurę. Jak wygląda w blond włosach?

Marta Wiśniewska stała się rozpoznawalna, gdy została żoną Michała Wiśniewskiego. Najpierw pracowała, jako tancerka, występując z nim na koncertach, ale szybko okazało się, że połączyło ich coś głębszego. Artysta miał już wówczas za sobą jedno nieudane małżeństwo, ale uczucie do pięknej Mandaryny było silniejsze niż obawy. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne.

Dzieci napawają ich ogromną dumą. Oboje są bardzo zaradni, mają swoje pasje i próżno szukać informacji o skandalach z ich udziałem. Na Instagramie Marty można obserwować, jak bardzo się zmieniają. Nie brakuje postów z udziałem nastolatków. Niedawno relacjonowała przygotowania córki do studniówki, a teraz pochwaliła się metamorfozą Fabienne.

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska jest drugim dzieckiem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Dziewczynę w tym roku czeka egzamin maturalny, który poprzedza oczywiście studniówka. Na ten wyjątkowy bal długo czekała. Nic więc dziwnego, że przygotowania do imprezy trwały od samego rana, co dumna mama skrupulatnie relacjonowała na Instagramie.

Nie minęło sporo czasu, a Fabienne z brunetki przeistoczyła się w blondynkę. Jeszcze na balu prezentowała zaczesane gładko ciemne włosy, a swoim wyglądem zachwyciła internautów, a już wygląda zupełnie inaczej. Metamorfozę córki pokazała Mandaryna. Zdradziła także, kto stoi za nową fryzurą dziewczyny.

Jedyne słuszne miejsce…..Moja piękna córka od dziś jest blondynką. I wiadomo czyja to sprawka @kajetangora @fabbka – napisała.

Fabienne w nowym kolorze włosów wygląda zupełnie inaczej. Trudno ją rozpoznać. Trzeba przyznać, że wyrasta na przepiękną kobietę. W komentarzach nie brakuje komplementów:

  • Z rąk mistrza nie mogło być inaczej ! Niesamowita metamorfoza!
  • Jaka ona piękna!
  • Coraz bardziej podobna do pięknej mamy!
  • Niezła przemiana.
  • Ale podobna! Piękna córka, piękna mama.
  • Cudownie wyszło!

Jak wam się podoba Fabienne w nowej fryzurze?


Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×