Fabienne Wiśniewska dała popis wokalny podczas jazdy samochodem. Energia i głos wróżą karierę

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska dała popis talentu wokalnego w nagraniu na Instagramie. Nie dość, że głos jak dzwon, to jeszcze ogromna energia.

Marta Wiśniewska, gdy została żoną Michała Wiśniewskiego, zdobyła niemałą popularność. Najpierw pracowała, jako tancerka, występując z nim na koncertach Ich Troje, ale szybko okazało się, że połączyło ich coś głębszego. Artysta miał już wówczas za sobą jedno nieudane małżeństwo, ale uczucie do pięknej Mandaryny było silniejsze niż obawy. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne.

Dzieci napawają ich ogromną dumą. Oboje są bardzo zaradni, mają swoje pasje i próżno szukać informacji o skandalach z ich udziałem. Chociaż rodzice nastolatków się rozstali, to nadal obydwoje pracują w show-biznesie i często goszczą na czołówkach gazet. Co za tym idzie fani i prasa interesują się również życiem ich dzieci. Rodzeństwo zdecydowanie podziela pasje rodziców. Xavier powoli rusza z własną muzyką i nagrywa kolejne piosenki, a Fabienne podobnie jak jej mama zajmuje się tańcem.

Fabienne Wiśniewska jest drugim dzieckiem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Dziewczynę w tym roku czeka egzamin maturalny, który poprzedza oczywiście studniówka. Na ten wyjątkowy bal długo czekała. Nic więc dziwnego, że przygotowania do imprezy trwały od samego rana, co dumna mama skrupulatnie relacjonowała na Instagramie.

Dziewczyna często gości na Instagramie mamy, która kilka dni po balu pokazała, jak jej dziecko z brunetki stało się blondynką. Tym razem to sama Fabienne pochwaliła się talentem. Dała energetyczny popis na Instagramie.

Fabienne Wiśniewska chwali się talentem wokalnym

Fabienne nagrała Instastory na profilu re.dancestudio. Oznajmiła, że jedzie na trening do Werandy [Weroniki Fabijańskiej, red.], a następnie oddała się popisom wokalnym. Trzeba przyznać, że ma niezły głos. W aucie nieco się wygłupiała, śpiewając jeden z utworów Blue Cafe, a także wielki przebój zespołu Brathanki – Czerwone korale. Niezaprzeczalnie trzeba docenić jej energię i wielki urok.

Fabienne Wiśniewska nie jest jedynym utalentowanym muzycznie dzieckiem piosenkarza. Młodsza córka Michała Wiśniewskiego, Etiennette, również stawia swoje pierwsze kroki w branży artystycznej. Ostatnio wydała pierwszą, autorską płytę. Miło by było posłuchać sióstr w duecie.

Poniżej możecie posłuchać jak śpiewa Fabienne.


Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Fabienne Wiśniewska śpiewa w aucie

Komentarze

 • Ja pisze:

  O co tu chodzi?

 • Lena pisze:

  Z całym szacunkiem ja też nie słyszę by śpiewała no może trochę ale jak odziedziczyła głos to jedynie po Michale bo po Mandarynie z przykrością twierdzę że nie.nigdy nie miała talentu do śpiewania a to tańca owszem pozdrawiam

 • Gośćlaka pisze:

  Ja tamm nie słyszę ze pięknie śpiewa. Niby po kim miła odziedziczyć ten głos

 • Gość pisze:

  Piękna dziewczyna. Wyglada jak Paris Jackson

 • Gośćanna pisze:

  A po kim odziedziczyła talent wokalny?

 • Dominika pisze:

  Xavier tańczy i to świetnie, a nie tylko Fabienne. Fabienne ma za to talent plastyczny.

 • Gość pisze:

  Niech robią co chcą. Tylko ludzie błagam Was: nie niszczcie tych dzieci, bo one żyjąc już na swieczniku, mają życie ciężkie. Od urodzenia byly kamery w ich domach. Maja popularnych rodziców. Moga spiewac, tanczyc, uczyc sie, a kazde slowo krytyki podcina im skrzydla i źle działa na ich psychikę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×