Ewa Kasprzyk z narzeczonym ofiarami stalkerki. Telefony nie cichną nawet w nocy. W słuchawce słyszą straszne rzeczy

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk rozwiodła się po 36 latach małżeństwa, ale szybko znalazła szczęście. Od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku Michała. Radość narzeczonych zakłóciła stalkerka. Co mówi kobieta, która do nich dzwoni?

Ewa Kasprzyk to jedna z największych gwiazd polskich filmów i serialu. Swoją pozycję w show-biznesie ugruntowała, występując w serii filmów Kogel-Mogel. W kultowej produkcji wcieliła się panią Wolańską, a ekscentryczna postać, jaką zagrała, z miejsca podbiła serca widzów. Gwiazda zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Od kilku dekad regularnie pojawia się na dużym i małym ekranie, a także na deskach teatru.

Całkiem sporo dzieje się także w jej życiu prywatnym. Aktorka po 36 latach małżeństwa rozstała się z mężem. Zrobiła to bez zbędnego medialnego szumu. Dopiero rok po rozwodzie podała do wiadomości, że nie jest już mężatką. Długo jednak nie czekała na kolejną miłość. Od niedawna jest zaręczona z Michałem, a zakochani snują powoli ślubne plany. Jakiś czas temu wystąpili razem w programie Power Couple, gdzie nie raz udowodnili, że potrafią dogadać się bez słów. Zmierzyli się z zadaniami, które tylko potwierdziły siłę ich uczucia.

Ewa Kasprzyk i jej partner nękani przez stalkerkę

Ewa i Michał Kozerski są wyjątkowo dobraną parą. Zakochany mężczyzna w jednym z wywiadów przyznał, że nie był wielkim fanem, który znał każdy szczegół z jej życia. Spotkali się przypadkiem i wybuchło między nimi gorące uczucie. Partner aktorki nie zamierzał długo czekać i oświadczył się jej w bardzo romantyczny sposób.

Jesteśmy dość mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu i akurat już zamknęli, jak Michał miał to zrobić. Dlatego zrobiliśmy to pod Akropolem! – powiedziała Ewa Kasprzyk dziennikarzowi Dzień dobry TVN.

Od narzeczonych emanuje prawdziwe szczęście, jednak nie wszystkim się to podoba. Aktorka wyznała w rozmowie z magazynem Rewia, że telefony od tajemniczych osób potrafią dzwonić do ich domu nawet w późnych godzinach nocnych.

Na przykład o północy dzwoni do Michała jakaś kobieta i mówi: „musisz na nią uważać, bo ona się spotyka z moim mężem”. Nie są to przyjemne sytuacje, pojawia się cień niepokoju. Mnie z kolei ostrzegano przed Michałem, zanim zostaliśmy parą. Różni ludzie mówili, że dają nam dwa miesiące, bo życie z aktorką to koszmar, a ja miałam na niego uważać, bo to imprezowicz – wyznała Ewa.

Gwiazda wyznała również, że nie zamierza tak zostawić tej sprawy i jeżeli sytuacja będzie się notorycznie powtarzać, to planuje zgłoszenie tego zajścia na policję. Trzeba przyznać, że takie telefony muszą być bardzo przykre dla zakochanych.


Ewa Kasprzyk, Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk, Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk - jesień 2021

Ewa Kasprzyk - jesień 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×