Eva Longoria pokazała nowe zdjęcia syna. Santiago to już duży chłopiec, który do złudzenia przypomina swoją mamę

Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria jest aktywna w sieci. Gwiazda z zaangażowaniem prowadzi konto na Instagramie, na którym pojawiły się właśnie nowe zdjęcia jej synka. Santiago mocno wyrósł. 

Eva Longoria to aktorka, która zdobyła popularność dzięki serialowi Gotowe Na Wszystko. Format okazał się wielkim hitem, który przyniósł całej obsadzie jeszcze większą sławę. Gwiazda wystąpiła także w filmie Nawiedzona narzeczona. Komedia również sprawiła, że zgromadziła wokół siebie kolejnych sympatyków. Od tej pory jej kariera nabrała tempa i aktorka naprawdę rozwinęła skrzydła. Udzieliła wielu wywiadów, pojawiała się na okładkach magazynów i nawiązała współpracę z kilkoma znanymi markami.

Chociaż jej życie zawodowe układało się niesamowicie, to długo nie mogła odnaleźć szczęścia miłości. Ma za sobą aż dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był znany z serialu Szpital miejski aktor Tyler Christopher. Kolejnym wybrankiem był francuski koszykarz Tony Parker. Ich relacja był niezwykle burzliwa i często pojawiali się na okładkach kolorowych magazynów. Od 2016 roku jest żoną José Antonio Bastóna, u którego boku odnalazła prawdziwe szczęście.

Eva Longoria pokazała synka. Chłopiec mocno wyrósł

Eva ponad trzy lata temu po raz pierwszy została mamą. Na macierzyństwo zdecydowała się dosyć późno, ponieważ jej syn przyszedł na świat, gdy miała 43 lata. Jeszcze w zeszłym roku kolorowa prasa donosiła, że aktorka planuje kolejną ciążę.

18 czerwca 2018 roku urodził się chłopiec, któremu rodzice dali imiona Santiago Enrique. Po ciąży błyskawicznie doszła do formy sprzed porodu i od dawna zachwyca już smukłą talią. Należy również do tych gwiazd, które pokazują w sieci twarz swojej pociechy, czym sprawia radość fanom.

Eva jest aktywna w sieci i ku uciesze internautów wrzuca na Instagram zdjęcia, na których można podglądać, jak spędza wolny czas. Teraz pojawił się tam kadr z synkiem. Chłopiec w tym roku skończy 4 lata i nie jest już małym bobasem. Aktorka pozuje z synem na łóżku. Ona zachwyca smukłymi nogami, ale to kilkulatka nie można oderwać oczu. Jest on do niej bardzo podobny i ma piękne długie włosy.

Kiedy próbujesz zrobić sesję zdjęciową, a Twoje dziecko Ci nie pozwala! – napisała.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani jednogłośnie komplementują Evę i zachwycają się jej synkiem, który rośnie jak na drożdżach. W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć aktorki i Santiago.


Eva Longoria z synem

Eva Longoria z synem

Eva Longoria z synem

Eva Longoria z synem

Eva Longoria z dzieckiem

Eva Longoria z dzieckiem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live fajni ładni ale w tym wieku to sie wnuki bawi a przynajmniej niektórzy taka tradycja troche inne wartosci dlatego szach abdul i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×