Najpierw wzięli sekretny ślub, teraz zostali rodzicami. O ciąży gwiazdy disco-polo nie wiedział nikt

Nataniel – syn Ewy Basty

Nataniel – syn Ewy Basty

Zespół Basta znany jest dobrze wszystkim fanom muzyki disco-polo. Ich wokaliści bardzo lubią zaskakiwać swoich obserwatorów i robią to dość regularnie. W zeszły piątek po opublikowaniu postu na ich koncie społecznościowym posypały się gratulacje.

Eva i Mariusz rozpoczęli wspólne życie 24 maja zeszłego roku. Zaczęli je w dość nietypowy sposób. Zorganizowali rycerski ślub i to dosłownie. Cała uroczystość weselna była w bajkowym stylu. Eva ubrana niczym słowiańska księżniczka, natomiast Mariusz okazał się rycerzem na białym koniu.

Para szła do ołtarza w otoczeniu najbliższych. Zaproszeni na tę uroczystość goście również przebrali się odpowiednio. Mini relację ze ślubu zespół Basta umieścił na swoim fanpage’u:

Louis Armstrong – What a wonderful world.
Pod naciskiem naszych przyjaciol i rodziny hihihi…kilka zdjec z naszego slubu
…chcielibysmy pochwalic się reszta zdjec…ale sami czekamy….
Dziekujemy wszystkim, którzy z nami w tym dniu byli…24maj nasza basn.
Ps.reszta zdjec za jakis czas – zapis oryginalny.

Opublikowany przez BASTA Wtorek, 4 czerwca 2019

Eva i Mariusz Basta zostali rodzicami

Po ślubie para była dość oszczędna w słowach, jeśli chodzi o ich życie prywatne. Skupili się bardziej na tworzeniu muzyki i całkiem niedawno wypuścili nowy hit Tańcz i Patrz. Piosenka stała się szybko dość popularna i ilość wyświetleń sięga już prawie 700 tys. Jednak to nie wszystkie niespodzianki, jakie przyszykowała dla fanów grupa Basta.

7 lutego na oficjalnym fanpage’u zespołu pojawił się uroczy post. Eva i Mariusz ogłosili, że zostali rodzicami. Ich synek przyszedł na świat w zeszły piątek o godzinie 8:55. Para nadała mu piękne imię Nataniel.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od wiernych fanów. Było też zaskoczenie, gdyż para nie ogłaszała wcześniej, że spodziewa się dziecka.

Cześć! Jestem Nataniel 🙂 Urodziłem się dzisiaj o 8:55 Życzę wszystkim miłego dnia <3 #narodziny #nataniel #noworodek #happy #synek

Opublikowany przez BASTA Piątek, 7 lutego 2020

Póki co, ciężko nam określić do kogo jest podobne maleństwo. Jednak zgodnie stwierdzamy, że na pewno wyrośnie z niego łamacz serc.


zespół Basta - Nataniel

zespół Basta - Nataniel

zespół Basta

zespół Basta

Jacek Stachurski i Eva Basta na planie klipu do piosenki 8 sekund

Jacek Stachurski i Eva Basta na planie klipu do piosenki 8 sekund

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×