Gwiazda disco polo zrobiła sobie operację plastyczną! Dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok?

Eva Basta przeszła operację plastyczną

W polskim show-biznesie operacje plastyczne to wciąż temat od którego uciekają gwiazdy. Niewielu celebrytów publicznie przyznaje się do poprawiania urody. Temat tabu przełamała jedna z wokalistek muzyki disco polo, Eva Basta.

Piosenkarka wyznała na łamach Super Expressu, że przeszła właśnie operację plastyczną, a dokładnie korektę nosa. Zabieg przeprowadzono ze względu na krzywą przegrodę nosową Evy. Problem był na tyle poważny, że Basta miała coraz większy problem ze śpiewaniem, a nawet z oddychaniem!

Męczyły mnie bóle głowy i problemy z oddychaniem, ciągle miałam problemy z zatokami – czytamy w Super Expresie.

Idąc za ciosem, wokalistka disco polo stwierdziła, że skoryguje sobie kształt nosa, który jej nie odpowiadał. Dzięki operacji, artystka może wreszcie normalnie funkcjonować:

Poprawił jej się głos, a także wydolność organizmu. Tak jak większość pacjentów przy okazji zdecydowała się na drobne zmiany kształtu nosa – zdradził na łamach SE dr Michał Michalik.

Eva Basta wróciła już do koncertowania. Na nowo zaczęła oddawać się muzyce i w końcu może cieszyć się pełnią swoich głosowych możliwości:

Teraz czuje się świetnie. Poprawił mi się nie tylko wygląd nosa, ale przede wszystkim zyskałam nowe możliwości głosowe, co mam nadzieję słychać na koncertach – powiedziała wokalista.

Przypomnijmy, że Eva Basta wypromowała takie hity jak: Kocham ten stan; Hej, czy Ty wiesz kochanie.

Gwiazdor disco-polo bawi się na weselu syna! Szalona zabawa do samego rana! Nagranie podbija internet! [WIDEO]

Eva Basta

Eva Basta

Eva Basta

Eva Basta

 


Eva Basta

Eva Basta

Eva Basta

Eva Basta

Eva Basta

Eva Basta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×