Euro 2020. Atak na Cristiano Ronaldo w meczu z Francją. Akcje Coli niebywale poszybowały

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Euro 2020: Cristiano Ronaldo zaatakowany przez kibica podczas meczu Portugalii z Francją. Co się wydarzyło i jak zareagował piłkarz?

Nie ma wątpliwości, że Cristiano Ronaldo jest jedną z największych gwiazd Euro 2020. Kiedy na murawę wybiega reprezentacja Portugalii, to właśnie na nim skupiają się wszystkie spojrzenia. Jeszcze się mistrzostwa nie rozkręciły na dobre, a on już pobija rekordy.

Zmagania w fazie grupowej z pięcioma trafieniami, co plasuje go na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców. Dwie bramki w meczu z Francją sprawiły, że Portugalczyk wyrównał rekord Irańczyka Aliego Daeiego w kwestii zdobytych bramek dla kadry narodowej, obaj mają po 109.

CR7 ostał także zawodnikiem z największą liczbą bramek w historii na mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata. Gracz Juventusu zdobył 21 bramek w tych rozgrywkach i wyprzedził Miroslava Klose, który w karierze piłkarskiej strzelał 19-krotnie na Euro i mundialach. Kolejni w tej klasyfikacji są Gerd Mueller – 18 trafień, Juergen Klinsmann – 16 i Michel Platini – 14.

To jednak dopiero początek, więc będą nowe pułapy do pobicia. Do tego zrobiło się o nim głośno, jak bojkotował Coca-Colę na konferencji prasowej przed meczem z Węgrami, kiedy zobaczył dwie butelki tego napoju postawione na stoliku przed nim. Przestawił je, pokazał butelkę z wodą i powiedział:

Pij wodę, nie Coca-Colę.

Zrobił się z tego niezły skandal, a koncern miał dużo stracić w notowaniach giełdowych. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.  Teraz jest o nim głośno, gdy został bezpardonowo zaatakowany na meczu z Francją. Co się wydarzyło i dlaczego akcje Coli znowu poszły w górę?

Euro 2020: Cristiano Ronaldo zaatakowany przez kibica

Spotkanie z Francją zakończyło się remisem 2:2, a dwie bramki dla Portugalii zdobył Ronaldo. Kiedy celebrował jednego z goli, jeden z kibiców zachował się skandalicznie i rzucił mu w plecy plastikową butelką Coca-Coli.

Kto z Colą wojuje, ten od Coli ginie – napisał portal fanpage.it, który wychwycił ten moment.

Na szczęście piłkarzowi nic poważnego się nie stało. Jak zareagował? Najzwyczajniej w świecie zignorował sytuację.


Cristiano Ronaldo - Euro 2020

Cristiano Ronaldo - Euro 2020

Cristiano Ronaldo - Euro 2020

Cristiano Ronaldo - Euro 2020

Cristiano Ronaldo bojkotuje Coca-Colę - Euro 2020

Cristiano Ronaldo bojkotuje Coca-Colę - Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×