Willa Edyty zmieniła się w hotel! Goście nie spodziewali się, że diwa mieszka w tak ekstremalnych warunkach. „Prędko raczej nie wrócą”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zaprosiła do swojej luksusowej willi w górach Allana z przyjaciółmi. Jej dom zmienił się w hotel. Gwiazda opowiedziała, że jej goście muszą mierzyć się z ekstremalnymi, zimowymi warunkami. Wcześniej pokazała je na Instagramie.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Na scenie występuje od kilku dekad i może się pochwalić wieloma hitami, a także ogromną liczbą fanów, którzy od samego początku śledzą jej błyskawicznie rozwijająca się karierę. Nigdy nie mogła narzekać na brak pracy, a dzięki jej talentowi Polska mogła zabłysnąć także na arenie międzynarodowej. To ona jest autorką największego sukcesu w historii występów naszego kraju na Eurowizji. W 1994 roku zajęła drugie miejsce i do tej pory nikt nawet nie zbliżył się do tego wyniku.

Piosenkarka kilka lat temu zmęczona medialnym zgiełkiem postanowiła wyjechać na kilka lat do USA. Za oceanem zamieszkała razem ze swoim synkiem Allanem. Chłopiec miał wówczas kilka lat. Artystka po rozwodzie z mężem Dariuszem Krupą sama wychowywała jedynaka. Małżeństwo gwiazdy zakończyło się bowiem sporym skandalem, a jej były ukochany ze względu na problemy z prawem kilka lat spędził w więzieniu.

Syn odwiedził Edytę Górniak w Zakopanem. Z kim przyjechał?

Edyta w momencie gdy w Polsce rozpoczęła się pandemia koronawirusa, postanowiła wrócić do kraju. Najpierw przez jakiś czas mieszkała w Krakowie, a później zdecydowała się na przeprowadzkę do willi w górach. Tam odnalazła prawdziwe szczęście. Mieszka dookoła pięknych krajobrazów, a w ostatnim czasie często relacjonowała fanom, jak bardzo zaśnieżona jest okolica i pokazywała obłędne widoki z ogrodu.

Korzystając z zimowych ferii, swoją mamę odwiedził w Zakopanem także jej syn. Alan i Edyta pomimo dzielącej ich odległości starają się każdą wolną chwilę spędzać razem, o czym opowiedziała w rozmowie z Faktem.

Wspólny czas zawsze był dla nas ważny, bo rozwód z jego tatą oboje nas doświadczył. Allan jest już młodym mężczyzną, lubi samodzielność i przyzwyczaił mnie już do tego. Nigdy oczywiście się nim nie nacieszam na zapas, więc odwiedzamy się wzajemnie regularnie.

Allan, korzystając z okazji, szusował na nartach po górskich stokach. Jego mama przyznała, że ona sama nie bardzo lubi ten rodzaj sportu i wolała przyglądać się 18-latkowi i mu kibicować.

Góry przyciągnęły mnie swoją urodą i także przez magiczną majestatyczność. Codziennie zachłannie zachwycam się pejzażem, gościną górali i ich tradycjami. Nie ciągnie mnie natomiast do sportów zimowych. Allana zawsze tylko fotografuje i z radością podziwiam, ale nie towarzyszę mu. On z kolei uwielbia narty od małego – wyznała.

Gwiazda i jej syn spędzili razem mnóstwo czasu na rozmowach i wspólnie spacerowali po słynnych Krupówkach. Okazuje się jednak, że do Zakopanego nastolatek nie przyjechał sam. Na wyjazd zabrał ze sobą pięciu kolegów, których jego mama z radością ugościła w swojej willi.

Być może troszkę byli skrępowani, ale starałam się dawać im przestrzeń i czuwałam z innego piętra. Zgodziłam się na prośbę Allana ugościć jego kolegów u siebie w domu, bo w okresie ferii na Podhalu jest dość drogo. Także spali u nas, ale chyba nie spodziewali się, jak ekstremalne warunki są w okresie zimowym na poziomie 1.150 m n.p.m. Także prędko raczej nie wrócą – śmiała się gwiazda w rozmowie z tabloidem.

Widać, że Allan i Edyta wspaniale się ze sobą dogadują, a gwiazda uwielbia spędzać czas z jedynakiem i jego przyjaciółmi. Ekstremalne warunki, z jakimi na co dzień mierzy się diwa, możecie zobaczyć na screenach z jej Instastory w galerii.


Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu

Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu

Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu

Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu

Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu

Edyta Górniak pokazała okolice domu na Podhalu

Komentarze

 • Gość pisze:

  „Plastuś”

  • Gośćolo pisze:

   Czy ten artykuł jest o tym pustaku co o szczepieniach takie farmazony piepszyla?

  • Regina pisze:

   DLACZEGO NIE POKAZUJE DOMU W ŚRODKU. CZY WSTYDZI SIĘ SYFU??)

  • Gość pisze:

   Gośćolo co ty sobą prezentujesz patolu?

  • Gość pisze:

   Mówisz o sobie w drugiej osobie, bo masz wyprana banie propagandą tv i rządzących. Edyta jako jedyna cekebrytka użyła własnego umysłu jaki dał nam Bóg, Włączyła Myślenie łącząc fakty i powiedziała tylko i wyłącznie prwade

  • GośćEwa123 pisze:

   Błagam, nie mówcie o Górniak -diwa. Do diwy to ona ma kosmiczną drogę-do pokonania

 • Bacha pisze:

  Górniaczka traci na popularności,więc postanawia zrobić wszystko,aby było o niej głośno.To jakaś paranoja,rozumu za grosz,no nie ,nie za grosz za 8 ? czy na pewno? klas Szkoły Podstawowej.To jej zachowanie jest więcej niż prostackie.Ale nie ma się czemu dziwić,brak wykształcenia daje o sobie znać.😂👍

  • Gość pisze:

   i co teraz ma Pani lepszy dzień ? masakra jak niektórzy czerpią energię z wyrzygania swojego jadu w necie ….

  • Gość pisze:

   👎

  • Gość pisze:

   Znam mnóstwo ludzi bez wykształcenia co są inteligentni i oczytani .Nie mylcie inteligencji z wykształceniem . Jak widać po pandemi wiekszość tych niby wyksztalconych nie widzi o co tu chodzi naprawdę.

  • Gość pisze:

   Ty Bacha a ty doktorat zrobiłaś?

  • Gość pisze:

   A wy co niektórzy mzcie rozum ani za grosz nid macie jak się szczepicie eksperymentem dopuszczonym warunkowo nie znacie składu w prxycdrpavh kempingowych w autobusach gdzie to tej było jakby niewiadomo jaka pandemia była A svputdle puste. Najlepiej krytykować innych Mądra babka zdała od fałszywej plandemi górale nie dadzą się ona nic brawo

  • Gośćxxx pisze:

   Piękny góralski domek z dala od zgiełku wielkomiejskiego I ludzi co się keczhupuja na każdej ulicy tą kobieta jedt bardzo mądra. Brawo Pani Edyto

  • Gość pisze:

   Tak zera życiowe upuszczają sobie jadu 😀

  • GośćKR pisze:

   I tak dluuugo nikt jej głosu nie podrobi. Po co tyle złośliwości. Dobrze, że znalazła swój azyl.

  • GośćEwa pisze:

   Z tego tekstu też nie wynika, żebyś należała do intelektualnej elity.

  • Gość pisze:

   Ale ludzie są podli i głupi(nie wszyscy)

  • Gość pisze:

   A Ty co-elita🤣🤣🤣

  • Reniuchna pisze:

   Czepiasz się bez sensu czegokolwiek, bo się przyczepić chcesz, (zgnila by Ci wątroba?) by poprawić sobie samopoczucie – leczysz kompleksy Barbaro☝️😌

  • Gość pisze:

   U Ciebie Basiu widać wykształcenie wysokiego lotu nic tylko czekać upadku pozdrawiam i troszku mądrości życzę 🤔

  • Gość pisze:

   A zajmij się babo sobą

  • Gość pisze:

   Ile w tobie jadu kobieto!

  • Gość pisze:

   Reprezentuje Pani dno dna ludzkiego , które sięga mułu…

  • GośćBoguśka pisze:

   Po tym co napisałaś myślę, że nawet 8 klas nie ukończyłaś i analfabetyzm się ujawnił nie mówiąc o zazdrości co pośladki ściska.

  • Bbbbbb pisze:

   Zazdrość uuu nie fajnie
   Zdrowia Pani Edyto:)

  • Gość pisze:

   Skoro jesteś taka mądra to nie wyrażają się jak baba z bazaru. Naucz się przynajmniej polskiego.

  • Gość pisze:

   Co za brednie to zaspiewaj jak ona naucz sie perfekt angielskiego i manier…. Wyksztacenie nie ma nic di tego znal profesorków baranków haha

  • Gość pisze:

   To pani wypowiedzi podeumowalabym brakiem wyksztalcenia do tego brak kultury szacunku do drugiej osoby. Masakra

  • Gość pisze:

   Edzia wygląda jak Eskimos.

  • Gość pisze:

   Prawdziwa Bacha!