Miley Cyrus oszaleje, gdy zobaczy, co wyprawia Edyta Górniak! Zmysłowe show diwy w garderobie działa na wyobraźnię! [WIDEO]

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak opublikowała w sieci filmik, w którym główną rolę odgrywała piosenka Miley Cyrus. Zobacz, o jakim nagraniu mowa i jak zareagowali fani artystki. 

Edyta Górniak, to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Gwiazda, by być w stałym kontakcie z fanami, na swoje media społecznościowe, regularnie dodaje nowe wpisy. Własnie tam opublikowała zdjęcia z wakacji, teraz pokazała niezwykle zmysłowy filmik.

Piosenkarka wrzuciła do sieci nagranie, na którym ubrana w dopasowany strój, przygotowuje makijaż. W tle leci piosenka Miley Cyrus Mothers Daughter, która sprawia, że gwiazda zaczyna zmysłowo tańczyć, a później nagranie wrzuca do sieci:

Masz w sobie tyle siły – podpisała nagranie artystka.

Na filmik niemal natychmiast zareagowali fani, którzy w komentarzach zaczęli komplementować artystkę. Pod jej adresem padło wiele ciepłych słów:

  • Edi= żywy ogień. Najpiękniejsza.
  • Jejku jaka śliczna.
  • Na taką Ciebie właśnie czekamy Edytko. Pełną nie tylko wdzięku oraz uroku, które oślepiają nie tylko mnie od lat, ale tej prawdziwej kobiecości i seksapilu. Przepięknie.
  • Piękna figura. Tak trzymać.
  • Szalona i cudowna.
  • Ideał. Piękna, wypoczęta, zrelaksowana, promienna, cudowna, śliczna, słodka. Tak można by wymieniać bez końca. Tylko Ty i nikt inny. Uśmiechaj się Edi i spędzaj miło każdą chwilę.
Miley Cyrus doceniła Edytę Górniak

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Górniak zainteresowała się twórczością Miley Cyrus. Tak stało się też na początku lipca, kiedy amerykańska gwiazda zachęciła fanów do tego, by nagrali własny klip do jednej z jej piosenek. Tego wyzwania podjęła się m.in. Edyta Górniak.

Pomysł polskiej piosenkarki spodobał się amerykańskiej gwieździe, że postanowiła udostępnić go na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu poczynania Górniak zobaczyło prawie 100 milionów widzów, którzy zachwycić się mogli przepiękną urodą diwy.

Ciekawe czy tym razem będzie podobnie.

Zobacz: To propozycja nie do odrzucenia! Edyta Górniak poprowadzi nowy show TVN-u!

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę syn Edyty Górniak! Nagranie z Allankiem jest już hitem YouTube’a! [WIDEO]

Zobacz: Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!


Edyta Górniak tańczy do piosenki Miley Cyrus

Edyta Górniak tańczy do piosenki Miley Cyrus

Edyta Górniak zauważona przez Miley Cyrus

Edyta Górniak zauważona przez Miley Cyrus

Edyta Górniak i Sargis Davtyan podczas koncertu w Kazimierzu Dolnym

Edyta Górniak i Sargis Davtyan podczas koncertu w Kazimierzu Dolnym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×