Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

Edyta Górniak - reality show TVN

Edyta Górniak zostanie gwiazdą reality show. Co wydarzy się na ekranie? Do mediów dotarły zaskakujące informacje. Zobacz, co ujawniono. 

Edyta Górniak wystąpiła w programie Agent Gwiazdy. Chociaż pojawiła się w nim tylko przez chwilę, stacja TVN dostrzegła jej potencjał i zaproponowała własne reality show. Piosenkarka propozycję przyjęła. Program na antenie zadebiutuje już w październiku. Na kilka tygodni przed emisją, do mediów przedostają się nowe informacje na ten temat.

Jak ustalili dziennikarze Super Expressu, kamery będą nierozłącznym towarzyszem gwiazdy. Będą z nią w nietypowych sytuacjach, z którymi diva zmierzy się po raz pierwszy w życiu. Jedną z nich ma być jazda samochodem. Czy Górniak zrobi prawo jazdy? Wiele na to wskazuje:

Gwiazda nigdy nie zdecydowała się na zrobienie prawa jazdy. Finałem programu będzie egzamin, który Edyta także przejdzie przed kamerami – czytamy w tabloidzie.

Edyta ma szansę nie tylko zdać ten egzamin, ale także zyskać niezły zastrzyk gotówki. Według tabloidu, odcinków ma być dziesięć. Za każdy z nich piosenkarka ma zarobić aż 100 tysięcy złotych. Na jej konto ma szansę wpłynąć więc aż milion złotych.

Taka inwestycja z pewnością stacji się opłaci. Gwiazda od lat ma bowiem wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą niemal każdy jej krok. Tak jak np. na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 400 tysięcy obserwatorów. Teraz będą mieli okazję obserwować na antenie telewizji.

Dodajmy, że reality show które zaproponowano Edycie, nie jest pierwszym które pojawi się na antenie TVN. Wcześniej właśnie tam debiutował m.in. Iron Majdan, czyli program w którym Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podróżowali po różnych miejscach na całym świecie. Tam czekały na nich różne zadania, z którymi musieli się zmierzyć.

Zobacz: Miley Cyrus oszaleje, gdy zobaczy, co wyprawia Edyta Górniak! Zmysłowe show diwy w garderobie działa na wyobraźnię! [WIDEO]

Zobacz: To propozycja nie do odrzucenia! Edyta Górniak poprowadzi nowy show TVN-u!

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę syn Edyty Górniak! Nagranie z Allankiem jest już hitem YouTube’a! [WIDEO]


Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak wystąpi na Sunrise Festival

Edyta Górniak wystąpi na Sunrise Festival

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×