Akademia Przebudzenia Edyty Górniak daje efekty! Diwa „nawróciła” jedną z gwiazd. „Tak brzmi prawdziwe światło”

Edyta Górniak, Akademia Przebudzenia

Edyta Górniak, Akademia Przebudzenia

Edyta Górniak „nawraca” osoby z branży. Jej światopogląd zaadaptował już jeden z polskich muzyków. Wszystkim podzielił się z fanami.

Edyta Górniak to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek. Na scenie zadebiutowała w 1990 roku i od tamtej pory zgromadziła tysiące fanów. Diwa przed kilkoma laty postanowiła odpocząć od medialnego szumu i wyjechała do USA. W Los Angeles miała okazję poznać bliżej Justina Biebera i Miley Cyrus. Wróciła na stałe do Polski, gdy na świecie rozpoczęła się pandemia koronawirusa.

Gwiazda od tego czasu głosi w internecie koronasceptyczne poglądy. Nie ukrywa, że jest przeciwniczką wakcynacji i nie zamierza się jej poddać. Dotychczas przedstawiane przez nią teorie były głównie krytykowane przez inne znane osoby. Sceptycznie wobec niej odnosili się m.in. Jakub Żulczyk, Anna Mucha Małgorzata Godlewska.

Teraz jednak sytuacja zaczęła się zmieniać. Edyta, prowadząc Akademię Przebudzenia, przekonała już do swoich poglądów tysiące fanów, a teraz do grona jej zwolenników dołączył nawet jeden z członków zespołu Afromental.

Tomek Torres o poglądach Edyty Górniak na temat koronawirusa

Górniak udostępniła na InstaStory screena dodanego przez Tomka Torresa. Perkusista Afromental opublikował treść komentarza dodanego niegdyś przez diwę. Artystka zareagowała w nim na internetowe oskarżenia Małgorzaty Rozenek, która stwierdziła, że antyszczepionkowcy głosząc swoje tezy, ustawiają się po „złej stronie mocy”.

Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest po „złej stronie mocy”, w ogólnym, pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji pod twoimi słowami – odpisała jej.

I dodała:

Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości – nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym. Szacunek, Małgosiu, to akceptacja, Miłość, a także głębokie zrozumienie, że każda dusza ma swoją ścieżkę życia i ma do niej pełne Prawo. I to nie podlega ocenie. Nawet twojej. Twój wybór nie jest w żadnym stopniu ważniejszy od mojego. Jest sobie równy. I tak po prostu jest, czy to rozumiesz, czy nie. Wewnętrzna niezgoda na to, czyli pycha – nie przynosi szczęścia.

Po czym, już na zakończenie zasugerowała, by Rozenek dokonała korekty swojej wypowiedzi:

Pozwolę sobie także zasugerować pewną korektę – Moc w istocie nie występuje po złej stronie. Po stronie „zła” / ciemności występuje wyłącznie niemoc. To dlatego wyraża siebie tak głośno. Tak głośno krzyczy, jak mocno się o siebie boi. Moc istnieje tylko w Światłości. I takiej mocy życzmy sobie wzajemnie.

Torres wyraził ogromny szacunek dla postawy Edyty. Skomentował jej wypowiedź w następujących słowach:

Moje największe słowa uznania oraz wsparcia i zrozumienia kieruje całym sercem do Edyty Górniak. Tak brzmi prawdziwe światło.

Myślicie, że Edycie uda się „nawrócić” również inne gwiazdy?


Edyta Górniak nawraca osoby z branży

Edyta Górniak nawraca osoby z branży

Edyta Górniak – Sylwester 2019

Edyta Górniak – Sylwester 2019

Tomek Torres

Tomek Torres

Komentarze

 • GośćMisia pisze:

  Przerażające jest to,że ludzie totalnie głupieja,Gorniakowa jest tego przykładem, każdy decyduje za siebie,OK, ale te duby smalone,które wygłasza „nasza diva”to masakra

  • GośćSabina pisze:

   Popieram. Gówniak jest głupia, szkodliwa, narcystyczna i toksyczna osoba. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że miesza w głowach młodym ludziom, którzy nie mają wiedzy, doświadczenia, zdolności do krytycznego myślenia i chłoną przekazywane przez nią idiotyzmy, jak gąbka, zwłaszcza w kwestii covid. Dla mnie Gówniak jest skonczona. Brzydzę się wszystkim co robi i jeszcze zrobi.

  • bzyl pisze:

   Ona nigdy nie była mądra! Co mądrego może powiedzieć czlowiek, którego jedyne udokumentowane wyksztalcenie, to podstawówka! Może tylko negować to wszystko, co nie mieści się w jego zasobach wiedzy! I ona to robi!

  • Enka pisze:

   Edyta ma rację. Brawo.

  • Kaśka Kaśkowa pisze:

   Gumiak nawet szkoły średniej nie skonczyła. Jak takie coś może być autorytetem w czymkolwiek?! To pokazuje na jakim żenującym poziomie jest dzisiejsza młodzież. Kim chcesz zostać? Youtuberem. To są właśnie fanatycy tej chorej pseudoartystki, tego szkodnika.

 • Gość pisze:

  Jest w porządku,nie poszła za baranami.

 • Gość pisze:

  Ble, ble, ble. Żeby ta kobieta sama robila tak, jak innych poucza.
  Brak edukacji (trudno edukacja nazwać ukończenie 8 klas) i pokładów arogancji gadaniem o Bogu nie zmieciesz.
  Zrywaniem informacji o obowiązkowych maseczkach aż nadto dobitnie „wyrazila szacunek wobec ludzi”
  Jak nagranie z jej skandalicznego zachowania trafiło do sieci, to spłodziła taki tekst:
  „Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi”
  Czyli „niech każdy żyje w swojej prawdzie”, ale ma być po mojemu., czyli Górniakowemu, bo ona się zna na medycynie, jak nikt.
  Obowiazkowo powinna za to zachowanie popracować na oddziałach covidowych, szczególnie za teksty, że „w szpitalach leżą statyści”.
  To głupie babsko i tyle, a skończy ja Villas.

  • GośćAnna pisze:

   Ona jest bardzo mądra a Wy kontrując Ją głupimi wypowiedziami ośmieszacie się

  • Gość pisze:

   Racja! wypisuje same bzdury! oświecona się znalazła, pełno takich w szpitalach,specjalnej troski

 • Gagunia pisze:

  Gdzie mój komentarz?

  • Maryśka pisze:

   Żaden facet jej nie chciał, a bogata i niebrzydka kiedyś. Głos fenomenalny, ale co z tego, kiedy przez swoje modyfikacje i tak spieprzy każdy utwór. Nie szanuje widza. Bardzo ją lubiłam kiedyś, ale faktycznie,, fixum dyrdum,,

 • Gagunia pisze:

  Według mnie pani Górniak popsuło się w głowie.To co ona wygaduje nie mieści się w głowie normalnego człowieka.niech lepiej wyrodna córka zaajmie się swoją mamą .

 • Gość pisze:

  Edytka super babka. Kiedyś mi dała autograf

 • Gośćdana pisze:

  Jest takie fajne powiedzenie. Jak trwoga to do Boga. W głowach im się pomieszało. Popaprańcy.

  • Sławek pisze:

   Jestem za tym jak uważa Edyta Górniak!Tak samo myślę pomimo przejścia tej choroby.Nigdy się nie zaszczepię.Po co?Dla liczebności,polityki i marzeń debili z wysokich stanowisk urzędniczych?Nie! Edyta walcz tak dalej!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×