Edyta Górniak komentuje okładkę „Newsweeka” ze swoim zdjęciem. Nieźle dopiekła Tomaszowi Lisowi

Newsweek, Edyta Górniak, Tomasz Lis

Newsweek, Edyta Górniak, Tomasz Lis

Edyta Górniak nie ukrywa swoich poglądów na temat pandemii koronawirusa i szczepionek. Przez to trafiła na okładkę najnowszego Newsweeka. Jak to komentuje?

Edyta Górniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Na scenie bryluje już od kilku dekad. Na swoim koncie ma wiele hitów, a także ogromny sukces na Konkursie Piosenki Eurowizji. Niemal trzy dekady temu zajęła tam drugie miejsce i jak do tej pory żaden z reprezentantów naszego kraju nie zbliżył się nawet do tego wyniku.

Artystka ostatnio brała udział w wielu koncertach tematycznych. Jeden z nich odbył się w miniony weekend. Gwiazda zaśpiewała dla polskich służb broniących granicy z Białorusią. Niestety jej wokalne popisy nie wszystkim się spodobały, spotkała się z krytyką. Nie ukrywała, że mocno ją to dotknęło, a o wszystkim zapłakana opowiedziała na Instagramie.

Trzeba być człowiekiem… bożym człowiekiem i zachować się jak człowiek. Nie uzdrowimy niczego, stając się tym samym, czym jest wróg. Rozumiecie to? – mówiła do fanów.

Edyta Górniak komentuje okładkę Newsweeka

Edyta Górniak tuż przed tym, jak rozpoczęły się pierwsze obostrzenia związane z pandemią, zdążyła wrócić z USA do Polski. Gwiazda została w kraju na stałe i zamieszkała u podnóża Tatr. Na Podhalu ma swoje miejsce na ziemi i jest bardzo aktywna na Instagramie. Na bieżąco utrzymuje kontakt z fanami i zdaje im relację z tego, jak obecnie żyje. Niedawno pokazywała, jak bardzo cieszy się z pierwszego śniegu i zimowej aury.

Gwiazda bardzo dużo mówi też o pandemii Covid-19 i nie ukrywa, że jest przeciwniczką szczepień i obostrzeń. Podczas jednego z koncertów będąc za kulisami, zerwała nawet ze ściany nakaz noszenia maseczek, a nagranie wrzuciła do sieci. Choroba jednak nadal pustoszy Polskę, która mierzy się z czwartą, bardzo potężną falą koronawirusa. Tomasz Lis, który jest redaktorem naczelnym Newsweeka i zwolennikiem szczepionek postanowił napisać artykuł na temat znanych antyszczepionkowców zatytułowany Siewcy głupoty i umieścić ich wizerunki na okładce tygodnika. Wśród nich są: Edyta Górniak, Jan Pospieszalski, Bogdan Rymanowski i Piotr Schramm.

Dlaczego podważają skuteczność szczepionek na COVID-19 albo propagują dezinformacje o ich szkodliwości, narażając na śmierć tysiące ludzi? – zapowiedział artykuł w social mediach Tomasz Lis.

Edyta Górniak postanowiła skomentować, swoje zdjęcie na okładce magazynu. Nie przejęła się tym, a wręcz, co może budzić zaskoczenie, postanowiła podziękować.

Wow! Dziękuje za doborowe towarzystwo intelektualistów! I dziękuję za piękne zdjęcie – napisała na Instagramie.

Zwróciła się także bezpośrednio do Tomasza Lisa i uznała, że ich różnice w poglądach są dla niej komplementem.

Panie Lis, to dla mnie ulga i komplement, że się różnimy – dodała.

Trzeba przyznać, że gwiazda za nic ma sobie opinię innych osób i zaciekle broni swoich poglądów. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?


Edyta Górniak komentuje okładkę Newsweek

Edyta Górniak komentuje okładkę Newsweek

All-ONS_1063111789-Tomasz_Lis

01-09-2017 Warszawa Pogrzeb Grzegorza Miecugowa fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Edyta Górniak - reakcja na informację o nakazie noszenia maseczek

Edyta Górniak - reakcja na informację o nakazie noszenia maseczek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Brawo, pani Edyto. Jest pani wzorem do naśladowania.

  • Gość pisze:

   A co z powiększaniem ust i ostrzykiwaniem twarzy? Zmieniona twarz po naturalnych kuracjach? Z całym szacunkiem dla talentu pani Górniak, jej pseudo-katolickie wypowiedzi mieszają ludziom w głowach. Od kiedy to my, katolicy, wierzymy w jakieś kontakty z kosmitami i energię, różne energie? Wystarczy trochę pomyśleć. Pani Górniak jako artystka jest osobą wrażliwą i ma swój świat, ale podważanie autorytetów naukowych, lekarzy, obserwując skutki po przebyciu covid, śmierć ludzi etc. to przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku. Jezus powiedział, że mamy kochać bliźniego jak siebie samego, więc szczepiąc się, chronimy nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych.
   Bardzo proszę o zachowanie hejtu dla siebie. Mam nadzieję, że dobra Pani Górniak, nie zostały naruszone w mojej wypowiedzi.
   Życzę wszystkim szacunku, rozsądku i miłego dnia.

  • Gośćj pisze:

   tak. trzymać

 • Gość pisze:

  Brawo dla pani Edyty

 • Gość pisze:

  No i pięknie Pani Edytko!:* Nie spodziewałem się takiej reakcji, ale jestem pozytywnie zaskoczony!

 • Gość pisze:

  BRAWO !!!!!!!

 • Gość pisze:

  Każdy ma prawo do swoich poglądów, czyż nie o to walczymy??? Nie można piętnować nikogo , kto ma inne zdanie. Ludzie pomyślcie, tylko ci co myślą tak jak większość ma głos??? To jest chore

 • Gość pisze:

  Pan Lis nomen-omen chytrusek!To nie jest dziennikarz to biedny zagubiony mały chłopczyk który nigdy nie stanie się mężczyzną.Można mieć inne zdanie ale dotyczy to tylko JEGO!!!Pan Pospieszalski to jest klasa!!!!!!!Polecam brać z niego przykład-jeszcze nie jest za późno.

 • Gość pisze:

  Ta kobieta jest niebezpieczna !!!

 • Gość pisze:

  Górniak jest niebezpieczna powinni jej zamknąć Instagram.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×