To będzie wejście smoka! Dorota Szelągowska na TeleKamery 2019 zmieniła fryzurę! Pierwszy efekt pokazała na Instagramie!

Dorota Szelągowska metamorfoza

Dorota Szelągowska metamorfoza

Dorota Szelągowska szykuje się na Telekamery 2019

Dorota Szelągowska dzisiejszy wieczór spędzi na TeleKamerach 2019. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie przygotowaniami do wielkiej imprezy.

Dorota Szelągowska to fenomen polskiego show-biznesu. Choć nie pojawia się na prawie żadnych imprezach celebryckich, jest jedną z popularniejszych i bardziej lubianych gwiazd w naszym kraju. Zazwyczaj można ją spotkać jedynie na konferencjach ramówkowych TVN-u i jak widać tyle wystarczy, by odnieść sukces i walczyć o najważniejsze nagrody w Polsce.

Dzisiaj jednak gwiazda zrobi wyjątek i pojawi się na Telekamerach 2019. Jej obecność nie będzie oczywiście przypadkowa. Dziennikarka jest nominowana w kategorii Osobowość telewizyjna i nie ukrywa, że liczy na zwycięstwo, choć konkurencja jest bardzo mocna. W głosowaniu widzów rywalizowała m.in z Katarzyną Dowbor, Tomaszem Kammelem, Martą Manowską oraz Karolem Strasburgerem.

Zanim jednak dowiemy się, czy gwiazda sięgnie po statuetkę przyjrzeliśmy się jej przygotowaniom do wyjścia na czerwony dywan. Dorotka z samego rana odwiedziła salon znanego fryzjera gwiazd i podzieliła się z fanami zdjęciem prosto spod jego nożyczek.n Fani żywo zaczęli komentować post:

  • Życzę z całego serca ducha telekamery. Pani programy są rewelacyjne!
  • Trzymam kciuki! Jest pani piękna!
  • Paznokcie już pomalowane!

Jak myślicie jaką kreacją zaskoczy nas dzisiaj wieczorem gwiazda TVN? Czy będzie to balowa suknia niczym z oscarowego, czerwonego dywanu? Odpowiedź już za kilka godzin!

Dorota Szelągowska z nowym programem! Już sama jej stylizacja zwiastuje hit sezonu!

Uszczęśliwiona Dorota Szelągowska szaleje w przepięknym płaszczu swojego życia! Tak dobrze nigdy nie wyglądała!

Zadziwiająca metamorfoza Doroty Szelągowskiej! Z dnia na dzień schudła i zmieniła fryzurę! Teraz pęka z dumy!


51573446_397518964406820_7152920180375464229_n
Dorota Szelągowska w płaszczu Liviana Conti.

Dorota Szelągowska w płaszczu Liviana Conti.

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×