Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem milionerem. Wydała oświadczenie. Dla niego rzuciła karierę w Ameryce

Dorota Naruszewicz - rozwód

Dorota Naruszewicz - rozwód

Dorota Naruszewicz na Instagramie wyznała, że po wielu latach związku i prawie 15 latach małżeństwa, rozwiodła się z Tomaszem Żórawskim. Co napisała w oświadczeniu?

Dorota Naruszewicz, to aktorka, która dzięki serialowi Klan, zdobyła niemałą popularność. Przez wiele lat wcielała się w postać Beaty Chojnickiej. Postanowiła jednak zrezygnować z roli, załamując tym swoich fanów. Aktorka na długi czas zniknęła z polskiego show-biznesu. 

Potem niespodziewanie pojawiła się w hitowym serialu kostiumowym Korona królów. Zagrała tam księżną litewską Juliannę Twerską.

Zanim jednak wystąpiła w popularnym serialu, występowała w amerykańskich teatrach. Do Stanów Zjednoczonych przeniosła się dla swojego partnera, a później męża, prawnika Tomasza Żórawskiego. Nie porzuciła marzeń o aktorstwie. Wręcz przeciwnie, świetnie się tam odnalazła:

Grałam na renomowanym festiwalu teatralnym w Ashland, stanie Oregon i występowałam w „Trzech siostrach” Czechowa. Grałam Irinę przez trzy miesiące. Oprócz mnie była jeszcze Kanadyjka i Amerykanka. Ale wróciłam. To była przygoda, bardzo byłam z niej dumna, ale o karierze hollywoodzkiej nie myślałam.

Jednak to życie prywatne aktorki ostatnio bardziej interesowało internautów. Wnikliwie obserwowali jej social media. W 2019 mogli podziwiać, jak Dorota obchodziła 14. rocznicę ślubu. To staż godny podziwu, ale w relacji z Żórawskim żyli w nieformalnym związku już 10 lat przed sformalizowaniem związku, więc można liczyć, że byli parą już 24 lata.

Doczekali się dwóch córek, 17-letniej Niny i 14-letniej Nelli. Uchodzili za parę idealną, której burze w związku niestraszne, a ona mieszkała jak księżniczka.

Tymczasem okazuje się, że kilka miesięcy temu Naruszewicz i Żórawski rozwiedli się. Dawna gwiazda Klanu napisała na ten temat oświadczenie na Instagramie.

Dorota Naruszewicz rozwiodła się z Tomaszem Żórawskim

Dorota Naruszewicz niezbyt chętnie dzieli się prywatnymi sprawami, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Wydała na Instagramie oświadczenie, w którym potwierdziła informacje, że rozwiodła się z Tomaszem Żórawskim:

Drodzy, nie dzielę sie często swoimi prywatnymi sprawami ale z powodu pojawiających się coraz cześciej pytań, zwłaszcza od kilku godzin… Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód.

Decyzję podjęła głównie dlatego, że w mediach stale pojawiały się doniesienia na temat jej długoletniego związku, co powodowało, że czuła się niezręcznie:

Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami.

Podkreśliła, że rozstali się z mężem bez zbędnych złych emocji. Dodała, że jest szczęśliwa i z optymizmem patrzy w przyszłość:

Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca!
Wasza Dorota. #nowyrozdział #wolnakobieta #szczesliwamama #aktorka #lovemylife

Pod postem znalazło się sporo słów otuchy, ale także nie brakuje zachwytów. Internauci zgodnie twierdzą, że Dorota Naruszewicz wygląda kwitnąco.


Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×