Beata z „Klanu” mieszka jak prawdziwa księżniczka. Chyba nikt się nie spodziewał aż takich luksusów

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz zyskała popularność dzięki serialowi Klan. Chociaż od prawie 10 lat nie występuje w produkcji, stara się być aktywna na Instagramie. Przy okazji pokazuje swój piękny dom. Jak jest wyposażony?

Dorota Naruszewicz przez 14 lat wcielała się w postać Beaty w kultowym serialu Klanktóry w czasie jej debiutu był jedną z chętniej oglądanych produkcji. Aktorka w 2011 roku postanowiła zrezygnować. Tłumaczyła, że za jej decyzją kryje się żadna sensacja. Rola, którą odgrywała, znudziła ją:

Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie. Sama jestem widzem i jak setny raz z kolei oglądam ulubiony film w telewizji, jak piętnasty raz idę do teatru na ulubioną sztukę, moje odczucia, ciekawość, wrażliwość, emocje jako odbiorcy ulegają określonym zmianom, słabną – tłumaczyła swoją decyzję w rozmowie z Onetem.

Zanim gwiazda zagrała w popularnym serialu, występowała w amerykańskich teatrach. Do Stanów Zjednoczonych przeniosła się dla swojego partnera, a później męża, prawnika Tomasza Żórawskiego. Nie porzuciła marzeń o aktorstwie. Wręcz przeciwnie, świetnie się w tym odnalazła. Po latach wyznała, że nie myślała o karierze hollywoodzkiej:

Grałam na renomowanym festiwalu teatralnym w Ashland, stanie Oregon i występowałam w „Trzech siostrach” Czechowa. Grałam Irinę przez trzy miesiące. Oprócz mnie była jeszcze Kanadyjka i Amerykanka. Ale wróciłam. To była przygoda, bardzo byłam z niej dumna, ale o karierze hollywoodzkiej nie myślałam.

Dorota Naruszewicz: mieszkanie. Jak mieszka Beata z Klanu?

Naruszewicz spełnia się nie tylko jako żona, ale także matka. Z ukochanym mężem doczekali się dwóch córek: Niny, która w tym roku będzie świętować 18. urodziny oraz Nelli, która jest o trzy lata młodsza od siostry. Dorota życie rodzinne łączy z karierą. Chociaż już nie występuje w Klanie, gra w serialu TVP Korona Królów.

Aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe posty. Tak jak ostatnio, gdy pochwaliła się stylowym domem. Wnętrza są utrzymane w jasnym kolorze. W salonie na jednej ze ścian znajduje się ogromna biblioteczka. W pomieszczeniu stoi wygodna kanapa oraz eleganckie fotele. Jest też piękna komoda, nad którą wisi telewizor.

W innym kącie mieszkania znajduje się duże lustro, w innym imitacja kominka, w którym można palić świece. W jasnych kolorach jest utrzymany nie tylko salon, ale także kuchnia, w której są białe szafki z ciemnymi blatami. Na środku stoi kuchenna wyspa. Gwiazda w swoim domu ma też balkon, gdzie chętnie się opala.

Uwagę przyciągają nie tylko wnętrza, ale także otoczenie. Dorota Naruszewicz w ogrodzie ma basen, który co jakiś czas pokazuje w sieci. Trzeba przyznać, że gwiazda mieszka jak prawdziwa księżniczka. Zdjęcia znajdziecie w galerii.

 


Dorota Naruszewicz pochwaliła się salonem

Dorota Naruszewicz pochwaliła się salonem

Dorota Naruszewicz ma w domu imitację kominka

Dorota Naruszewicz ma w domu imitację kominka

Dorota Naruszewicz ma w ogrodzie basen

Dorota Naruszewicz ma w ogrodzie basen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×