Polska pisarka podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Brothers! Adaptacja jej powieści wejdzie do kin w 2020 roku!

Wielki sukces młodej, polskiej pisarki! Okazało się, że powieść Doroty Masłowskiej Inni ludzie już niebawem zostanie sfilmowana oraz wyprodukowana przez prestiżowe studio Warner Brothers.

Na taką chwilę czeka wiele pisarek z całego świata. Szczęście to spotkało ostatnio młodą pisarkę. Popularna od lat  – Dorota Masłowska podpisała atrakcyjny kontrakt ze znaną na całym świecie wytwórnią filmów – Warner Brothers. Okazało się, że już niebawem powieść  Inni ludzie zostanie sfilmowana i wejdzie do kin w 2020 roku. Będzie to pierwszy, po dłuższej przerwie, i drugi w historii polskiej kinematografii film, którym zaopiekuje się tak prestiżowe studio Warner Brothers. Wcześniej studio wyprodukowało takie pozycje jak:  Mroczny Rycerz, serię o Harrym Potterze czy Władcę Pierścieni.

Dorota Masłowska zasłynęła już wcześniej, kiedy na podstawie jej książki powstał głośny film Wojna polsko-ruska z 2002 roku. Nowa powieść Masłowskiej jest także kontrowersyjnym głosem młodego pokolenia, a sama pisarka, jak zawsze jest  bezkompromisową komentatorką życia społecznego. Jak już wiadomo produkcję wyreżyseruje Aleksandra Terpińska.

Powieść Masłowskiej  Inni ludzie, to historia o miłości. Akcja rozgrywa się w Warszawie, wśród  beatów hip-hopu. Głównymi bohaterami filmu będą Kamil i Iwona – znudzona luksusowym życiem, która w wieku 32 lat marzy o  karierze hip-hopowca. Autorka pokazuje relacje międzyludzkie, jest także romans, kredyty oraz są modne diety pudełkowe.

Wiadomo, że za muzykę do filmu odpowie Auer, Terpińska zajmie się scenariuszem, natomiast za kamerą stanie Bartosz Bieniek. Za produkcję będzie odpowiedzialny mocny zespół, który wcześniej pracował przy takich produkcjach jak Pod Mocnym Aniołem – Wojtka Smarzowskiego i Obywatel Jones – Agnieszki Holland.

Ekipa filmowa Innych ludzi jest już gotowa do pracy, obecnie odbywają się castingi aktorskie, obsadę poznamy zatem pod koniec roku, a premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Czekacie?

Premiera nowego dramatu Doroty Masłowskiej „Między nami dobrze jest”

 

Kryształowe Zwierciadła rozdane! Tłumy gwiazd na uroczystej gali [zdjęcia]

Dorota Masłowska pokazała córkę! Przyszła z nią na galę Zwierciadła [zdjęcia]


Dorota Masłowska

Dorota Masłowska

Dorota Masłowska z medalem Gloria Artis 2015

Dorota Masłowska z medalem Gloria Artis 2015

Dorota Masłowska z córką

Dorota Masłowska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×