Dorota Gardias świętuje 8. urodziny córeczki. Hania jest do niej coraz bardziej podobna. „Najważniejsza osoba”

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias ma dzisiaj wielki powód do radości. Prezenterka pochwaliła się zdjęciami córeczki Hani. Dziewczynka skończyła 8 lat. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

Dorota Gardias jest jedną z aktywniejszych gwiazd na Instagramie. Prezenterka stacji TVN często pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Ma doskonały kontakt z obserwatorami, którzy śledzą jej poczynania. Internauci dzięki licznym wpisom doskonale wiedzą, co aktualnie słychać u ich ulubienicy. Szczególnie podczas kwarantanny pogodynka nie szczędziła filmików i pięknych kadrów z zacisza swojego domu. Bohaterką nagrań była nie tylko ona, ale także jej mała córeczka Hania.

Niestety prezenterka TVN na własnej skórze przekonała się, czym jest koronawirus. W zeszłym roku chorobę przechodziła razem z córką. Hania zaraziła się w szkole, po czym pierwsze objawy zaczęła odczuwać jej mama. Obydwie trafiły do szpitala. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji i odpowiedniemu leczeniu w krótkim czasie udało im się wrócić do domu. Prezenterka w kolejnych wywiadach wyliczała powikłania, jakie jeszcze długo odczuwała.

Córka Doroty Gardias kończy 8 lat. Jak wygląda Hania?

Dorota Gardias od kilku lat zawodową karierę łączy z macierzyństwem. Prezenterka po rozwodzie z mężem, Konradem Skórą, mieszka jedynie ze swoją córeczką Hanią, która jest dla niej obecnie całym światem. Gwiazda doskonale radzi sobie jako pracująca mama, a każdą wolną chwilę spędza z ukochaną pociechą.

Dzisiaj razem świętują 8. urodziny Hani. Z tej okazji dumna mama podzieliła się nie tylko archiwalnym kadrem, ale także aktualnym zdjęciem dziewczynki, która rośnie jak na drożdżach i jest do niej coraz bardziej podobna. Trzeba przyznać, że czas płynie bardzo szybko, co widać na udostępnionych przez prezenterkę fotografiach.

7 września…. Najpiękniejszy dzień mojego życia… i najważniejsza osoba… Hanusia 8 lat! Sto lat myszko…KCM – napisała pod zdjęciami.

Internauci oczywiście nie przeszli obojętnie obok pięknej galerii. Dziewczynka może liczyć na ogrom urodzinowych życzeń od obserwatorów Doroty. Nie szczędzą też komplementów:

  • Jaka to już duża dziewczynka. Śliczna.
  • Radości i spełnienia marzeń dla Hani.
  • Piękne dziewczyny. Spełnienia marzeń.
  • śliczna dziewczynka. Haniu dużo zdrówka.

Pod wpisem Doroty cały czas pojawiają się kolejne życzenia. My również życzymy Hani wszystkiego, co najlepsze w dniu jej święta.


241367176_973112916567723_1494173054643949476_n
241416060_206971018033378_7804494417720752888_n (1)
Dorota Gardias z córką

Dorota Gardias z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×