Dorota Gardis nagle zniknęła z TVN. Dłużej już nie chciała milczeć. To dlatego nie ma jej na wizji

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias straciła pracę w TVN? W ostatnim czasie przestała pojawiać się na ekranie. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy w krótkim filmiku.

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Początkowo próbowała sił w modelingu. W 2006 roku zdecydowała się na rozpoczęcie kariery w mediach. Trafiła wtedy do TVP, ale już wkrótce przeniosła się do TVN. W tej stacji przez lata pracowała jako prezenterka pogody. 41-latka skutecznie lawiruje między życiem zawodowym a prywatnym.

W życiu miała wielu partnerów. W 2011 roku rozwiodła się z Konradem Skórą. Później weszła w związek z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę Hannę. Niestety również i ta relacja nie przetrwała próby czasu. W ostatnim czasie ujawniła, że jest w związku z przystojnym Dariuszem Pachutem. Gwiazda udostępniła w sieci ich wspólne zdjęcia.

Dariusz to ratownik medyczny i zapalony sportowiec. Z jego mediów społecznościowych można dowiedzieć się, że jest instruktorem strzelania i zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu. Bardzo lubi też podróżowac. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z wycieczek do kolejnych państw świata. Mężczyzna wyróżnia się misternie wyrzeźbionymi mięśniami i niebanalną urodą.

W rozmowie z Faktem Dorota wyjawiła, że partner bardzo ją wspierał, gdy w ubiegłym roku zdiagnozowano u niej nowotwór piersi i musiała przejść zabieg:

Mój partner bardzo mi pomagał w trudnych momentach i wspierał mnie, jak miałam operację. Jestem bardzo z nim szczęśliwa w związku, oby na zawsze.

O ile w życiu prywatnym prezenterki wiedzie się doskonale, to fani zaczęli martwić się o jej karierę, bojąc się, że straciła pracę w telewizji.

Dorota Gardias straciła pracę?

W ostatnim czasie Dorota przestała prowadzić prognozę pogody. Część fanów wystraszyła się, że na stałe zniknęła ona z anteny. Jeden z nich wprost zapytał ją na Instastories:

Co się stało, że nie prowadzi pani pogody po Faktach?

Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć w oświadczeniu wideo, w którym uspokoiła fanów, tłumacząc, że wcale nie pożegnała się z obowiązkami:

Prowadzę, prowadzę (prognozę pogody  – przyp. red.), ale są pewne roszady w naszym grafiku, związane z piątą falą pandemii, z feriami. Dziś mam pogodę po Faktach, a w przyszłym tygodniu już wracamy do systemu środowego.

Jak widać, widzowie TVN  jednak nie mają żadnych powodów do lęku i już dziś zobaczą Dorotę na ekranie.


Dorota Gardias odniosła się do plotek

Dorota Gardias odniosła się do plotek

Dorota Gardias w Rzymie

Dorota Gardias w Rzymie

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Komentarze