Dorota Gardias pokazała nowego partnera. Kim jest? Ten przystojniak uwielbia pokazywać swoje umięśnione ciało

Dorota Gardias, Łukasz Pachut

Dorota Gardias, Łukasz Pachut

Dorota Gardias jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda po raz pierwszy pochwaliła się zdjęciem ukochanego. Sprawdziliśmy, kim jest i czym się zajmuje. 

Dorota Gardias to jedna z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych. Na samym początku dała się poznać jako uczestniczka licznych konkursów piękności, w których zdobywała wysokie lokaty. Przygodę z telewizją zaczęła od pojawienia się na antenie TVP3. Swoją karierę związała z grupą TVN, gdzie prowadzi prognozę pogody nieprzerwanie od 2006 roku. Dorota szybko zyskała sobie sympatię widzów i stała się obiektem ich zainteresowania.

Podglądają oni nie tylko jej życie zawodowe, ale także prywatne, w którym ostatnio sporo się dzieje. Po rozstaniu z Piotrem Bukowieckim samotnie wychowuje ona córkę Hanię. W zeszłym roku obydwie zachorowały na koronawirusa, a prezenterka wymagała hospitalizacji. Kilka tygodni temu musiała się zmierzyć z dużo poważniejszym problemem zdrowotnym. Przeszła operację wycięcia guza z piersi. Na szczęście rokowania są bardzo dobre.

Odetchnęłam z ulgą! W pobranym wycinku nie stwierdzono komórek nowotworowych, więc leczenie onkologiczne nie będzie potrzebne. Będę pod stałą opieką poradni onkologicznej, co pół roku muszę się zgłaszać na USG piersi i prowadzić zdrowy tryb życia.

Dorota Gardias pokazała nowego partnera. Kim jest Dariusz Pachut?

Dorota przez lata nie mogła odnaleźć szczęścia w miłości. Jej związki szybko się rozpadały, jednak w najtrudniejszym momencie życia, jakim była walką ze zmianą w piersiach, u jej boku pojawił się wyjątkowy mężczyzna.

On bardzo mnie wspierał, odwiedzał w szpitalu, był przy mnie w trudnych momentach – zdradziła w rozmowie z Twoim Imperium.

Zakochani teraz czerpią z życia pełnymi garściami i nie zamierzają marnować czasu. Chętnie podróżują, a styczeń spędzają w Szklarskiej Porębie. Dziennikarka właśnie po raz pierwszy oficjalnie pochwaliła się swoim ukochanym. Jest nim sportowiec Dariusz Pachut.

Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie – napisała pozując w objęciach ukochanego.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów nie tylko od fanów, ale także gwiazd show-biznesu, które zdecydowanie kibicują nowemu związkowi Doroty. Zdjęcie z ukochaną pojawiło się także na profilu Darka.

Sportowe świry… a to dopiero początek… – napisał.

Kim jest Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut pracuje jako ratownik medyczny i jest zapalonym sportowcem. Wiadomo, że uwielbia wspinaczkę górską i podróże. Z prowadzonego profilu można się dowiedzieć, że zwiedził już kawałek świata. Jest on między innymi instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Uzależniony od endorfin. Cały czas w działaniu. Chce Wam pokazać miejsca w Polsce i na świecie, gdzie byłem, będę i będziemy razem – czytamy w opisie jego profilu na Instagramie.

36-latek interesuje się także kajakarstwem górskim, raftingiem, kanioningiem, wspinaczką lodową, nurkowaniem oraz skokami ze spadochronem. Na Instagramie chętnie prezentuje swoje umięśnione ciało. Wiadomo, że Dorota nie będzie mogła przy nim narzekać na nudę.


Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dariusz Pachut bez koszulki

Dariusz Pachut bez koszulki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×