Mąż pobił Wodziankę. Pokazała mocne zdjęcie: „Był pod wpływem kokainy”. Dowodem ma być szokujące nagranie [WIDEO]

Dominika Zasiewska pobita

Dominika Zasiewska pobita

Dominika Zasiewska próbowała popełnić samobójstwo będąc w zaawansowanej ciąży. Słynna Wodzianka opublikowała wstrząsający wpis i film na Instagramie. Wyznała, że padła ofiarą przemocy domowej. Afera z narkotykami w tle.

Dominika Zasiewska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała podając wodę gościom w programie Kuby Wojewódzkiego. Słynna Wodzianka namieszała w głowie wielu mężczyznom, jednym z nich był Krzysztof Rutkowski. Mimo że detektyw odciął się od plotek o romansie z celebrytką, ta była nieugięta i serwowała coraz to nowe dowody w tej sprawie, z którymi ciężko było polemizować.

Okazuje się, że Rutkowski to niejedyna nieszczęśliwa miłość Dominiki. Jak wynika z jej najnowszego wpisu na Instagramie, skrzywdził ją także Piotr, z którym w 2016 roku wzięła ślub. Małżonkowie wówczas spodziewali się dziecka. Zasiewska w trakcie ciąży przeszła przez piekło, o którym milczała aż do dzisiaj:

Jestem w 6tym miesiącu zagrożonej ciąży. Szczęśliwa jak cholera jasna, bo Piotrek wrócił. Oczywiście naćpany, pijany, prosto od Renaty Janczak. Swojej wieloletniej kochanki i wspólniczki w wyłudzaniu zwrotu VATu. Przez 10 lat miał żonę i kochankę. Menopauza wiedziała o tym ze jest zameldowany i mieszka z inna kobieta, i Renatka-psychopatka o tym wiedziała ale chyba im było dobrze w takiej komitywie.

Piotr swoim zachowaniem doprowadził do tego, że Dominika próbowała targnąć się na swoje życie będąc w zaawansowanej ciąży:

W ciąży miałam tak silna nerwice, ze kiedy Piotrek zostawił mnie w dzień przed wigilią, w ciąży, przerażoną, samotną, nie mogłam zasnąć przez 12 dni. Tak. 12. Ukrywałam to jak tylko mogłam, ale podcięłam sobie żyły. Nie chciałam żyć. Teraz na pewno nie mam żadnych myśli samobójczych ale jedyne co mi zostało to mój mały Gucio. I dla niego jestem gotowa na wszystko.

Z relacji Dominiki jasno wynika, że jej mąż sięgał po mocne używki. Wodzianka chwilę po wyznaniu o próbie samobójczej opublikowała film, na którym widać Piotra sięgającego po biały proszek, prawdopodobnie kokainę, o której celebrytka wspomniała w jednym z komentarzy. Nagranie szybko zniknęło z sieci, a w jego miejsce pojawiło się coś jeszcze mocniejszego – zdjęcie pobitej Zasiewskiej.

Po tej kresce to zrobił? – zapytała jedna z fanek.

Dominika odpowiedziała niemal natychmiast:

Był pod wpływem kokainy – zapewniła swoich odbiorców.

Wspomniane nagranie publikujemy poniżej.

 

 

Zobacz: Dominika Zasiewska nie odpuszcza i publikuje prywatne SMS-y od Krzysztofa Rutkowskiego. Chce w ten sposób udowodnić ze byli w związku

Zobacz: Krzysztof Rutkowski to już przeszłość. Wodzianka pokazała nowego chłopaka. Ale ciacho! [WIDEO]

Zobacz: WOJNA! Maja Plich wreszcie odpowiedziała na plotki o romansie Rutkowskiego i Wodzianki!


Pobita Dominika Zasiewska

Pobita Dominika Zasiewska

Wodzianka opublikowała porażający wpis
Dominika Zasiewska z mężem Playboy 2016

Dominika Zasiewska z mężem Playboy 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×